מבצע מיוחד
דלת חמישית חינם!

חידוש הדלתות בבית
מעולם לא היה כזה פשוט!

קונים 4 דלתות
ומקבלים את הדלת החמישית במתנה!
במחיר מבצע של 5060 ₪
במקום 6325 ₪ ​

לפרטים נוספים 

השירות ומקצועיות של 60 שנה בדלתות בכר מגיע אליכם הביתה

דלת למינטו עמידה במים עם 3 שנים אחריות מנזקי מים כולל פרזול נעילה שקטה

* הדלתות בצבע לבן חלק, כולל ידית מעוצבת ומנעול מגנטי *

 

דלתות בכר – דלתות פנים בסטנדרט הגבוה ביותר

 

חברתנו מייצרת מגוון רחב של דלתות פנים מסוגים שונים ובשלל עיצובים מיוחדים באיכות ללא פשרות. רכישת דלת פנים מתבצעת על ידי מספר פרמטרים עיקריים: סוג הדלת, סגנון העיצוב, חיפוי הדלת, מוצרי הפרזול הנלווים ועוד. באתר ניתן להשוות מגוון הדלתות והאפשרויות השונות ולדאוג לכם לקבלת המוצר המתאים ביותר עבורכם ולשביעות רצונכם.

סדרת דלתות במגוון רחב וייחודי של עיצובים

דלתות פנים יכולות להיות בעלות כנף אחת או שתיים, כאשר לרוב, חדרים רגילים מסתפקים בדלת בעלת כנף אחת, ואילו חדרים גדולים, כמו סלונים סגורים למשל וכדומה, יכולים לעשות שימוש דקורטיבי ונאה במיוחד בדלתות בעלות שתי כנפיים – אם יש לכך די מקום, כמובן. ישנם שני סוגים עיקריים של דלת פנים במבצע – דלת כנף רגילה, ודלת הזזה. סגנון הכנף הוא המוכר והנפוץ ביותר, סגנון זה בעל ציר שבו כנף הדלת נפתחת אל תוך החדר או החוצה ממנו סוג זה ידוע בנוחות ושימושיות, ולכן הן נפוצות מאד.

עם זאת, ניתן למצוא כיום דלתות פנים בסניף תל אביב ואזורי המרכז, ישנם מקרים בהם ניתן לרכוש דלתות לחדרי שינה אשר נפתחות על פני הקיר או ממש אל תוך הקיר והן בעלות מספר יתרונות. ראשית, הן חוסכות במקום, ומאפשרות ניצול יעיל יותר של חלל החדר. שנית, הן מאפשרות איטום מלא נגד רעשים וכדומה, לעתים יותר מאשר דלתות פנים רגילות. דלת הזזה דקורטיבית ויפה במיוחד, אשר משתלבת היטב בסגנונות עיצוב שונים.