דלת למינציה עשויה משכבת נייר מודבקת. לעומת זאת, דלת למינטו (CPL) היא שכבת פורמייקה דקה המודבקת בחום על שכבת הדיקט

דלת מים היא דלת פורמייקה המלאה במילוי פלקסבורד. בסדרה זו משתמשים בלוחות פורמייקה בעובי 2.5 מ״מ המודבקים למסגרת הדלת בדבקים מיוחדים. הדלתות הללו עמידות בפני נזקי מים וחדירות מים.

ניתן להחליף משקופים ישנים בחדשים. עם זאת, משקופים ישנים לרוב מוצמדים לרצפה ולכן יכולים לגרום נזק בסביבתם. כדי להמנע מכך רצוי להביא בעל מקצוע אמין שיבוא ויבדוק את המשקופים שברשותכם, יתן לכם המלצות מתאימות ולאחר מכן יוכל לפרק את המשקופים הישנים ולהחליפם בחדשים בצורה הנקייה ביותר. לכן, אצלנו בדלתות בכר, בעלי המקצוע בא עם הכלים המתאימים והידע לבצע את העבודה לשביעות רצונכם.

בכל מקרה התקנת דלתות תעשה רק לאחר ריצוף הבית. גם אם ברצונכם להשאיר את המשקופים הקודמים וזאת כדי להתאים את גובה הדלת לגובה הריצוף מבלי לפגוע בדלת או לקצרה במקום.

בכל אחת מן הדלתות ניתן לעשות חלון (צוהר) לפי בקשת הלקוח. לדלתות בכר יש מספר סוגי חלונות הניתנים לבחירה על ידי הלקוח, בהם: חלון יפני, חלון מעוין, חלון מעלית וכמו כן צוהר אור.

מילוי כוורת היא מילוי קרטון דחוס שתפקידו למלא את חלל הדלת. דלת כוורת היא דלת קלה בצורה משמעותית לעומת מילוי פלקסבורד.
<br> מילוי פלקסבורד הוא לוח שבבי עץ ופשתן דחוסים התואמים לגודלה של הדלת. דלת פלקסבורד משמשת כדלת מבודדת מבחינה אקוסטית. דלת פלקסבורד היא דלת כבדה יותר ולכן היא נותנת תחושה של דלת מסיבית ומלאה.

בהחלט! לדלתות בכר יש אולם תצוגה בעל מגוון רחב של דלתות וצוות בעל ידע נרחב בנושא. האולם ממוקם בדרך שלמה 116 תל אביב. הנכם מוזמנים לבוא להביט במבחר הדלתות שיש ברשותנו.

כעקרון, פירוק והתקנה של דלתות נעשה באותו היום.

העברת מטלית לחה מספיקה בהחלט לניקוי הדלתות.

לשאלות נוספות השאירו פרטים