דלתות פנים פשוטות

קצת מידע על דלתות אקורדיון

אם אתם בונים בית חדש או משפצים מהיסוד את הבית שכבר יש לכם, אתם בוודאי משקיעים מחשבה רבה והון תועפות בהיבטים השונים של השיפוץ, צבעי הקירות…

דלתות אקורדיון

אם אתם בונים בית חדש או משפצים מהיסוד את הבית שכבר יש לכם, אתם בוודאי משקיעים מחשבה רבה והון תועפות בהיבטים השונים של השיפוץ, צבעי הקירות, חלוקת החדרים, אינסטלציה, חשמל, קרמיקה ובעוד נקודות רבות שדורשות התייחסות. לצד כל זאת, חשוב לשים לב גם לעניין, שאומנם נראה פעוט אבל צריך לזכור אותו גם כן הדלתות. דלתות לא מתאימות, שלא מותקנות כראוי, יכולות להיות מטרד לא קטן, שכן הדלתות אמורות לספק פרטיות ובידוד ונעשה בהן שימוש רב ביותר. ישנם היום שני סוגים עיקריים של דלתות פנים, דלת הכנף, שפועלת על גבי ציר והסוג השני הוא דלת הזזה, דלת שנפתחת ונסגרת במקביל לקיר.

פתרון אידיאלי לבית ולמשרד

בין הדלתות השונות בשוק, ניתן למצוא גם דלתות אקורדיון איכותיות וייחודיות. מדובר בסוג של דלת הזזה, שנפתח ונסגר כמו אקורדיון ומכאן שמו. דלת האקורדיון, כמו כל דלת הזזה, מתאימה לחללים קטנים וצרים, שאין בהן מקום להתקנת דלת כנף. דלת האקורדיון מתאימה לשירותים, אמבטיות, חדרי ארונות וחללי עבודה במשרדים ("קיובים"). בהתקנת דלתות הזזה, שימו לב לאיכות המנגנון המותקן, המנגנון האיכותי הוא מנגנון שמאפשר פתיחה חלקה ושקטה של הדלת, מבלי לעורר רעש ומבלי להשאיר סימני חריקה על הרצפה.

נקודות בבחירת דלתות הזזה

כשניגשים להתקין דלת הזזה בבית, ישנה אפשרות להתקין אותה כדלת מוסתרת או גלויה. בדלת מוסתרת, הדלת נכנסת בזמן הפתיחה לכיס מיוחד שנמצא בקיר בדיוק לשם כך. מדובר, כמובן, בפתרון שמצריך עבודה נוספת, שהיא מעבר להתקנת הדלת. בנוסף, ניתן להתקין גם דלת כפולה, זוהי כניסה שמורכבת משתי דלתות הזזה, שנפתחות ונסגרות אחת מול השנייה. אל תשכחו להתאים את דלת ההזזה לעיצוב של החדר שלכם: דלתות שחורות, אפורות או לבנות יתאימו לסגנון עיצוב מודרני, בעוד שדלתות בצבע החום, על גווניו, ישרתו היטב חדר בעיצוב כפרי. דלתות הזזה מזכוכית לא יתאימו לחדרים, אלא יוכלו להיות מותקנות בין הבית שלכם לבין הגינה הפרטית. על מנת שהדלת תיפתח ותיסגר בקלות, שימו לב לידית, שתותקן היטב ושתהיה קלה לאחיזה.

 

למידע נוסף - השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!