צביעת דלתות פנים

צביעת דלתות פנים

כיצד מתבצע התהליך?

כאשר מעוניינים להתחיל בתהליך של צביעת דלתות פנים יש לעשות זאת בזהירות ובהקפדה יתרה על הכללים, דבר הדורש מקצועיות. לא כל דלת פנים מתאימה לצביעת דלת פנים מאחר ולא כולן עשויות מאותם חומרי הגלם, לכן, אם אתם מעוניינים בסוג שירות זה, עליכם לבדוק יחד עם נציגנו האם הדלתות שלכם אכן מתאימות לצביעת הדלתות.

במידה וכן, תהליך צביעת דלת פנים מתבצע בכשלושה שלבים אשר כוללים: שיוף וניקוי יסודי של הדלת, צביעה ראשונית על ידי צבע בסיס הנקרא גם פריימר, ולאחר ייבוש מלא ניתן לצבוע בצבע הרצוי בכמה שכבות, כאשר בין שכבה לשכבה יש להמתין זמן מסוים.

מדוע לרכוש דלת חדשה כשאפשר לחדש את הישנה?

לא תמיד כאשר מוצר כלשהו מתבלה או מתיישן יש צורך הכרחי לרכוש במקומו חדש. תופתעו לגלות שישנם מוצרים רבים אשר ניתן לחדש, אחד מהם הוא דלת פנים. לרכוש דלת פנים חדשה זהו עסק יקר מאוד ולא תמיד משתלם לכם, בייחוד כאשר הדלת תקינה לחלוטין ופשוט התבלתה עם השנים. עם צביעת דלתות פנים של חברתנו, תגלו שאפשר להפוך את הישן לחדש ממש בקלות וביעילות!

כאשר אנו מעוניינים לחדש את הבית, כדאי, כי נצבע את הדלתות ונקנה להן מראה חדש ורענן יותר. צביעת דלתות מתאפשרת ע"י בעלי מקצוע מיוחדים שיש להם את הכלים והידע המקצועי לחדש את דלת הפנים שלכם ולהיגרם לה להיראות כחדשה לחלוטין. ניתן למצוא מגוון סגנונות של צביעה באמצעות צביעה באמצעות קומפרסור.

צביעת דלתות בהתזה המקנה מראה מושלם של דלת ששיטה זו תקנה לה מראה חדש לחלוטין. את הדלתות יש להכין מראש לצביעה, באמצעות שיוף מיוחד ועדין, כך שהצבע ייראה חלק וללא סימנים. השיוף של סיבי העץ, מקנה מגע של קטיפה וזה שלב הכרחי לפני צביעת הדלתות. ניתן להוסיף פרזול חדש לדלתות הפנים למראה יוקרתי יותר.

התוצאה יוצאת מושלמת ללא ספק, הדלת נראית כחדשה וכמעט ולא ניתן להבחין שמדובר בדיוק באותה הדלת שהייתה קודם לכן.

צביעת דלתות פנים מקצועיות ללא פשרות במחירים מפתיעים!

החברה שלנו אשר עוסקת בין היתר בתחום של צביעת דלתות הינה דוגלת בעבודה מקצועית ואמינה. לכן אנו מעסיקים צוות מיומן בעל ניסיון רב בתחום אשר עושה עבודתו נאמנה ובהצלחה רבה מזה שנים. בנוסף, המחירים שלנו הינם מחירים הוגנים, צרו עמנו קשר להצעת מחיר.

צביעת דלתות פנים על ידי חברת דלתות בכר

חברת דלתות בכר מלבד השיווק והייצור של דלתות פנים איכותיות ללקוחותיה, דואגת גם לתחזק לכם את הדלתות הקיימות. כיצד היא עושה זאת? על ידי צביעת דלתות לבית בצורה האיכותית ומדויקת ביותר של דלתות הפנים שלכם והפיכתן לחדשות.

מעוניינים לעשות צביעת דלת פנים? התקשרו לחברתנו עוד היום ויחד נבחר את הצבע הרצוי וכן ניתן לכם הצעת מחיר דלתות פנים משתלמת במיוחד.

למידע נוסף - השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!