פרזולים לדלת

למידע נוסף - השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

מחפשים פתרונות של פרזולים למטבח שלכם או לדברים אחרים בבית?

תחום הפרזול הוא תחום רחב מאוד אשר נותן מענה איכותי ומתוחכם למגוון של דברים בתוך הבית, בעיקר בתחום הריהוט והנגרות כמו ארונות מטבח, ארונות בגדים, מגירות, שידות, דלתות פנים ועוד. אם אתם זקוקים למצוא פתרון הקשור בתחום של פרזולים, היכנסו אל החברה שלנו דלתות בכר ואין ספק שתמצאו בדיוק את מה שחיפשתם בהדרכה ושירות אמין של הצוות שלנו.

פרזולים המיועדים לארונות מטבח וארונות אחסון נוספים שמשדרגים את העיצוב!

אילו פרזולים קיימים לארונות המטבח וכן לארונות אחסון נוספים? פרזולים השייכים לתחום זה לרוב יהיו ידיות אשר מגיעות במגוון רחב של עיצובים, ידיות מודרניות, ידיות עתיקות, ידיות בשילוב פורצלן, ידיות פלסטיק ועוד, עולם הידיות בפרזול הוא עולם רחב מאוד אשר מאפשר לכם לתת עיצוב חדש ומשודרג על ידי הוספה וטעימה קטנה מעולם הפרזול. בנוסף, פרזולים רבים נותנים לכם את האפשרות להפוך ארונות לפונקציונאליים יותר עבורכם וכמובן להרבה יותר פרקטיים על ידי תחכומים שונים היוצרים נוחות מרבית.

פרזולים אשר נותנים מענה ופתרון לארונות פינתיים

לעצב ארון רגיל אשר בנוי על קיר ישר זו עבודה אשר כל נגר יכול לעשות באופן יחסית פשוט, אמנם האתגר מתחיל כאשר מדובר על ארונות פינתיים.

ארונות פינתיים תמיד מעלים את ההתלבטות אילו פרזולים כדאי ומומלץ לעשות בפנים על מנת לאפשר פרקטיות ונוחות מרבית למשתמשים בו. פרזולים שונים נותנים את המענה וכמובן כל אחד בוחר את מה שהכי נכון לו, הדוגמא הנפוצה ביותר לפרזול של ארון פינתי במטבח זו הקרוסלה המפורסמת עליה מאחסנים כלים.

פרזולים משלימים למטבח

ישנן דרכים רבות, להכניס חידוש לבית או למשרד שלנו. אחת הדרכים הידועות היא למצוא פרזולים מיוחדים לדלתות. הדלתות הן הראשונות שאנו פוגשים, אם בכניסה לבית ואם בבית עצמו. שדרוג הדלתות באמצעות צביעה או החלפת ידיות ומוצרי פרזול, עשוי להיות צעד נכון לעיצוב. דלת יכולה לשנות מיד את המראה שלה, באמצעות החלפת פרזול. מי שיש לו דלת בסגנון כפרי, יוכל להתאים ידית מברונזה מרשימה עם פיתוחים ואם יש לכם דלתות בסגנון מודרני, ניתן יהיה להחליף ידיות חדשניות ואיכותיות בעיצוב זה.

מראה חדש לדלת קיימת

בגלל המחירים הגבוהים של הדלתות, אנשים מנסים לחסוך בכל מיני דרכים ואחת הדרכים הינה החלפת פרזולים וחידוש הדלת עצמה. אם הדלתות הן עדיים במצב טוב, שדרוגן, יקנה מראה חדש בבית. יש אנשים שהם בעלי חוש עיצוב וידיים טובות שיודעים לבצע חידוש מושלם לדלת באמצעות יצירתיות ודמיון. שוק הפרזול,  משוכלל ועדכני וניתן למצוא מגוון רב של מוצרי פרזול מרהיבים , פונקציונליים ומעוצבים, לשדרוג הדלתות, המגירות וידיות  לארונות השונים בבית.

מטבח הוא האזור שדורש הרבה פתרונות פרזול כמו למשל: אביזרי ארונות שכוללים מתקנים נשלפים, מוטות תלייה, צירים לדלתות, מסילות למגירות, קרוסלה לארון פינתי או שני מדפים נשלפים, מתקני ייבוש, מתקן מיוחד לפח אשפה ועוד, כל אלו ועוד ניתן לרכוש במחלקת פרזולים של חברתנו.

מדוע לרכוש פרזולים דווקא בחברתנו?

אנו מייצרים ומייבאים אך ורק מוצרים איכותיים ומקפידים על שירות ברמה גבוהה ומחירים הוגנים, צרו עמנו קשר בכל הקשור לתחום של פרזולים.