מתי כדאי לרכוש דלתות כניסה מומלצות ?

דלתות כניסה מומלצות – מה כדאי לרכוש?

בחירת דלת כניסה לבית היא עניין חשוב שחייבים לבצע בצורה מושכלת. מדובר באלמנט שעובר שימוש רב לאורך הזמן, קובע את הטון העיצובי של חזית המבנה והוא נועד להגן עלינו מפני חדירת גורמים שאינם רצויים. על כל זאת ועוד, מדובר ברכישה כמעט חד-פעמית שאותה אמורים לבצע אחת למספר שנים רבות ואשר טומנת בחובה השקעה כספית לא מבוטלת. כיצד תדעו במה לבחור? להלן סקירה של מספר דלתות כניסה מומלצות ופופולאריות במיוחד.

דלתות כניסה מומלצות מבחינת סוג החומרים

דלת הכניסה לבית היא זאת שיוצרת את הרושם הראשוני לגבי זהות הדיירים במתחם, דבר שתלוי לחלוטין במראה הדלת. על מנת להשיג מראה מכובד וחיובי, רצוי לבחור בדלת מעוצבת אשר עשויה מחומרים איכותיים. דלתות כניסה מומלצות מבחינה עיצובית הן כאלה שעשויות מאחד מ- 2 הסוגים הבאים – עץ וברזל. לכל אחד מהסוגים יתרונות משלו.

דלתות כניסה מעץ מעניקות מראה משפחתי, כפרי, חמים ואלגנטי לכניסה לבית ואף ניתן לשלב אותן עם דלתות פנים נהדרות באותו סגנון עיצובי מיוחד. החיסרון היחיד שלהן – משום שמדובר בחומר רגיש לחום גבוה, חשוב שלא להתקין דלתות כניסה מעץ במקומות שחשופים לשמש בשעות רבות לאורך היום. דלתות הברזל דווקא כן עמידות לקרני השמש ואף לרטיבות ולחות ולכן ניתן להתקינן בכל מקום שתרצו. בנוסף לכל הן מאופיינות בחוזק עצום כך שתוכלו להיות רגועים גם מבחינת הגנה. גם מבחינה עיצובית אין שום מגבלה וניתן למצוא דלתות כניסה מעוצבות על טהרת הברזל במגוון רחב של סגנונות עיצוב נהדרים.

הן דלתות הכניסה מעץ והן אלו מברזל, עשויות לכלול שילובי חומרים נוספים כגון אלומיניום ואפילו זכוכית. דרך ספק איכותי הכל אפשרי. קיימות כמובן גם דלתות מסוגי חומרים נוספים, אך אלו שציינו הן האיכותיות ביותר.

דלתות כניסה מומלצות מבחינת רמת האבטחה

לא משנה באיזה חומר בחרתם, דלת כניסה מומלצת חייבת לכלול בנוסף גם סימון של עמידה בתו התקן הישראלי על גביה וציון של מספר הכוכבים שהוענקו לה מבחינת התקן – יותר כוכבים – דלת בטוחה יותר. רמת האבטחה של הדלת נקבעת לא בהתאם לסוג החומר אלא לפי מספר הדקות שעוברות עד לפריצתן בצורה אגרסיבית באמצעות כלים מתאימים (מברגים, לום, פטישים והפעלת כוח). דלת של שלושה כוכבים למשל, תיפרץ לאחר פרק זמן של 3 דקות. בפועל, פריצת דלת שכזאת כמעט ואינה מתאפשרת מבלי שיישמע רעש רב.

מחירים ומבצעים מומלצים עבור דלתות כניסה לבית

טווח המחירים של דלתות הכניסה מאוד מגוון והדבר תלוי כמובן בסוג החומר שממנו מיוצרת הדלת ורמת האבטחה. המחיר ההתחלתי של דלתות כניסה מעץ או ברזל מתחיל מ- 3000 שקלים ומטפס בהתאם לעיצוב הנבחר, מספר הכוכבים מבחינת אבטחה, מורכבות ההתקנה ורוחב פתח הכניסה. יחד עם זאת, ישנה אפשרות להשיג מחירים נוחים יותר עבור דלתות כניסה מומלצות שכאלה וזאת באמצעות חיפוש מבצעים שמציעות החנויות השונות לאורך השנה.

ישנן חברות שאף יציעו לכם עסקה שכוללות בתוכה מבצע משולב עבור רכישת דלתות פנים בנוסף לדלת הכניסה. מחירי דלתות פנים במבצע שכזה יכולים להיות נמוכים ב- 10 עד 30 אחוזים מהמחיר המקורי, כשגם מחיר דלת הכניסה ירד בשיעור דומה. מדובר בהנחה משמעותית מאוד, במיוחד אם היא כוללת גם את מחיר התקנת הדלתות בתוך העסקה. התקנת דלתות פנים ודלתות כניסה היא דבר שמוסיף על המחיר כ- 1000 שקלים בממוצע ללא מבצע.

העסקה שתוארה לעיל הינה מאוד כדאית גם משום העובדה שההתקנה מבוצעת בו זמנית וכך אינכם צריכים להקדיש זמן והיעדרויות מהעבודה בשל הצורך בתזמון עם נותני שירות שונים. בנוסף תוכלו לבצע התאמה מלאה בין עיצובי דלת הכניסה ודלתות הפנים מבלי להתרוצץ בין מספר חנויות ובכך  ליצור הרמוניה עיצובית נדרשת בין חוץ ופנים.

אפשרויות נוספות שיחסכו לכם כסף

דרך נוספת לחיסכון בכסף היא להתפשר במעט על רמת איכות החומר. למשל,  דלתות פלדה אשר מחופות בעץ או MDF מגיעות במחירים זולים יותר מאשר אלו העשויות מעץ או ברזל מלאים. גם כאן מדובר על דלתות כניסה מומלצות ואהובות מבחינת הצרכן, רק שימו לב כי המחיר המוצע אכן כולל הובלה, התקנה, אחריות מלאה של לפחות 5 שנים, פירזול ומנגנוני נעילה (צילינדרים).

נושאי המאמר:
לשיתוף המאמר:
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

החלפת דלת ממ"ד

החלפת דלת ממ"ד – כל מה שחשוב לדעת  דלת ממ"ד היא מצרך חשוב ומחייב בארץ וישנם איזורים שאי אפשר לחיות ללא דלת ממ"ד בשל רגישות

לקריאת המאמר

דלתות נגד מים

דלתות נגד מים – חשוב שתדעו שיפוץ ושינוי הבית זה דבר מבורך ואין דרך טובה יותר לשנות את האווירה הכללית בחיים. כך למשל אם אתם

לקריאת המאמר

דלת כיס

דלת כיס – דלת הזזה לחיים פשוטים יותר  דלתות הזזה הופכות את החיים שלנו ללא שום ספק להרבה יותר קלים. בין אם אנחנו מבצעים החלפה

לקריאת המאמר