דלתות פנים

מידע על דלתות אקורדיון

מי ששמע את המושג דלתת הרמוניקה, הכוונה היא לסוג הנפוץ של דלתות אקורדיון. ניתן בקלות לסגור ולפתוח אותן. הן מתאימות לחיץ בין חללים כמו למשל בין הסלון לחדר….

דלתות אקורדיון

מי ששמע את המושג דלת הרמוניקה, הכוונה היא לסוג הנפוץ של דלת אקורדיון. ניתן בקלות לסגור ולפתוח אותן. הן מתאימות לחיץ בין חללים כמו למשל בין הסלון לחדר האוכל. דלתות אלה, חוסכות במקום ומתאימים לחלים קטנים בבית או במשרד. מי שמעוניין בחדר עבודה ויש לו חלל קטן, כדאי כי יחשוב על דלתות אקורדיון. החיסכון בפתיחה עצמה, שכן הדלתות מתקפלות נפתחות כמו דלתות הזזה, כך שאין צורך להשתמש בחלל כמו פתיחה של פנים או חוץ. ניתן למצוא שימוש רחב עם דלתות אלה כמו למשל בחדר ארונות, חדר שינה, הפרדה של חדר גדול לשני חדרים כמו חדרי ילדים ועוד.

דלת אקורדיון גם למשרדים

גם במשרדים השונים, ניתן למצוא דלתות אקורדיון במגוון רחב של עיצובים כאשר החללים בהם הם קטנים. ניתן לשלב ולהתאים ריהוט שיתאים בגווניו לצבעי דלתות אקורדיון. הצבעים הם רבים  ותוכלו בקלות להתאים אותן שלאר הריהוט בבית, אם למשל יש לכם ריהוט בגוון שמנת, תוכלו למצוא דלת אקורדיון בגוון שמנת וכן הלאה. חשוב כי כאשר ישנם חללים קטנים, לבחור בגוונים בהירים של דלתות מסוג אקורדיון. ניתן לאייר את הדלת ולהקנות לה מראה אמנותי שרק יוסיף בחללים השונים. העיצובים הם שונים ומגוונים והיום, ניתן למצוא עיצובים מיוחדים שיתאימו לחללים השונים בביתכם. מי שיש לו עיצוב כפרי בבית, דלתות עשויות מעץ, יכולות לתת מענה עיצובי מדהים שישרה הרמוניה ושלמות בבית בסגנון זה. תוכלו למצוא את מגוון העיצובים במגזינים לעיצוב הבית או באתרי האינטרנט השונים כך, שתוכלו למצוא את הסגנון האהוב עליכם ולבחור מבין המגוון הרחב.

רכישה מושכלת

על מנת לרכוש דלתות מסוג אקורדיון, יש למצוא את חנויות המפעל הזולות ביותר בארץ, בכדי לרכוש כמה דלתות כאלה, במידה והחלטתם לשפץ את הבית ולקבל מראה אחיד בעיצוב הדלתות, חברת דלתות בכר המציעה דלתות פנים בתל אביב, היא אחת החברות הידועות ביותר לייצור ושיווק של דלתות מסוג אקורדיון. תוכלו למצוא מחירים חסרי תקדים, עיצובים וצבעם שיתאימו לעיצוב הבית שלכם. חברת דלתות בכר, כבר קיימת למעלה מ-60 שנה ושמה הולך לפניה.

 

דלתות אקורדיון

 

למידע נוסף - השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!