מידע מקצועי

דלתות פנים במבצע כולל מחיר

דלתות פנים במבצע כולל מחיר

כאשר מחפשים דלתות פנים, אחד מהדברים החשובים ביותר שלא מעט אנשים בודקים בקשר לדלתות פנים הוא: מחיר דלתות. לא פעם ניתן למצוא כיום מידע ברשת אודות דלתות פנים במבצע כולל מחיר. אולם, לא כדאי לרכוש דלתות פנים בטרם בוחנים את כלל הפרמטרים שחשוב לבדוק כאשר מדובר על דלתות פנים. אמנם ניתן להתרשם מדלתות פנים מחירים ולדעת פחות או יותר מהו המחיר ההגיוני שיש לדרוש על דלתות פנים מכל סוג, אך יש לקחת את המידע המדובר בערבון מוגבל שכן, לא פעם דלתות פנים פחות איכותיות מוצעות במחירים זולים ואטרקטיביים. רכישת דלתות פנים לא מאוד איכותיות זהו דבר שיכול להסב לכם נזק כלכלי בטווח הרחוק. על כן, על אף שרצוי לבחון את המחירים השונים על דלתות פנים בשוק, חשוב מאוד שלא לרכוש דלת פנים במחיר נמוך רק בשל מחירה. כיצד בוחרים דלתות פנים בצורה נכונה ראשית כל, בטרם אתם ניגשים לבחון מחירי דלתות פנים, רצוי מאוד שתדעו כיצד עליכם לבחור דלתות פנים איכותיות לביתכם. מכיוון שהמטרה של כל אדם המעוניין לרכוש דלתות פנים בסופו של דבר היא לבחור את הדלתות הטובות ביותר, אשר יממשו את המטרה שלהן לאורך זמן בצורה הטובה ביותר, הרי שחשוב מאוד לדעת כיצד לבחור דלתות ובהתאם לכך, לבחור דלתות פנים במבצע. הנה כמה פרמטרים שעליכם לבדוק בדלתות פנים אשר אתם בוחנים, מעבר למחיר שלהן: התאמתה של הדלת לחדר ולבית כולו- מכיוון שכיום ישנם לא מעט סוגי דלתות דקורטיביות ומיוחדות מבחינת העיצוב שלהן ומבחינת שדלתות פנים מהוות כיום אביזר דקורטיבי לכל דבר בבית, יש צורך לשים דגש על הנראות הוויזואלית של הדלת. חשוב לבחון את העיצובים של דלתות פנים במבצע כולל מחיר, על מנת לבדוק את ההתאמה של הדלת מבחינת המראה שלה לחדר שבו היא עתידה להיות ולבית כולו. התאמת הדלת מבחינת המידות- על אף שדלתות פנים לרוב מגיעות במידות סטנדרטיות, רצוי מאוד לבדוק שהמידות שאתם צריכים עבור דלת פנים בביתכם הן אכן המידות המדוברות וזאת בכדי לרכוש את הדלתות הנכונות עבורכם איכות- דלתות פנים חייבות להיות איכותיות, על מנת לשמש עבור המטרה שלהם בצורה הטובה ביותר. על כן, בטרם תבחרו דלתות פנים, כדאי שתבחנו את חומר הגלם שממנו הן עשויות עמידות- כדאי מאוד לבחור דלתות פנים עמידות במים שכן, לא פעם כאשר שוטפים את הבית המים פוגעים בדלת. במקרה של דלת העשויה מחומר לא עמיד למים ואיננה מצופה בחומר עמיד למים, הדלת יכולה להינזק לאחר כמה שטיפות. פרזול- מוצרי הפרזול לדלתות מהווים דבר חשוב מאוד. רצוי לבחון את נעילת הדלת, המשקוף המגיע עם הדלת והתאמתו לדלת ולחדר כולו ועוד. דלתות פנים במבצע כולל מחיר לאחר שהבנתם שיש לא מעט פרמטרים שיש לשים עליהם דגש כאשר בוחרים דלתות פנים, אתם בהחלט יכולים לחפש דלתות פנים במבצע כולל מחיר ברשת האינטרנט או בחנויות השונות, כאשר כאמור, מעבר למחיר הדלת חשוב שתבחנו שהדלת המוצעת במחיר מבצע אכן מתאימה לביתכם מבחינת כל הפרמטרים המדוברים. כמו כן, רצוי לבדוק האם במסגרת מחיר המבצע על הדלת מקבלים גם שירות התקנת דלתות פנים. התקנת דלתות פנים חייבת להתבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום וזאת בכדי שהדלתות יותקנו בצורה נכונה. דלת פנים שאיננה מותקנת בצורה נכונה יכולה להסב נזק לחדר כולו ולהינזק בעצמה תוך פרק זמן קצר.

קראו עוד
דלתות פנים מיוחדות

דלתות פנים מיוחדות

כאשר מדובר על דלתות פנים מיוחדות מדובר על עולם שלם המציע מגוון רחב של עיצובים, עיטורים שונים, אלמנטים דקורטיביים מיוחדים ועוד. בשל ההיצע הרב של דלתות פנים מרשימות ומיוחדות מבחינה ויזואלית, לא פעם האדם המעוניין לרכוש דלתות פנים לביתו בוחר את הדלתות רק בהתאם לפן הוויזואלי. אולם, חשוב מאוד לזכור שאמנם הפן הוויזואלי של הדלת חשוב מאוד כיום כאשר מעוניינים לרכוש דלתות פנים לבית, אך ישנם פרמטרים חשובים לא פחות שאסור לוותר עליהם, כאשר עומדים בפני החלטה הנוגעת לדלתות פנים הרלוונטיות לביתכם. כיצד בוחרים דלתות פנים? חשוב לזכור שדלתות פנים הן כבר מזמן לא רק אמצעי חציצה בין חלל אחד לאחר בבית. הדלתות כיום יוצרות אווירה בבית וכן, משמשות כאלמנט דקורטיבי בבית. בטרם רוכשים דלתות פנים חשוב מאוד להבין מהו ההבדל בין סוגי הדלתות השונים, איזה דלתות איכותיות יותר, איזה דלתות עמידות יותר וכן, מהם מחירי דלתות פנים, האם דלתות פנים במבצע יכולות להיות דלתות איכותיות או שכדאי להיזהר ממחירים נמוכים על דלתות פנים וכן, כל מה שחשוב לדעת אודות יכולות הבידוד של הדלתות השונות, חומר הגלם ממנו הדלתות עשויות והשפעתו על הדלת ועוד. כיום דלתות פנים מתחלקות לשני סוגים מבחינת סוג הפתיחה שלהן: דלתות הזזה ודלתות פתיחה. לכן, כאשר בוחרים דלת פנים, חשוב מאוד לבחור אותה עבור סוג החדר והייעוד של הדלת. בעוד שדלת פתיחה סטנדרטית רלוונטית עבור מרבית סוגי החדרים, הרי שדלת הזזה מתאימה בעיקר חללים קטנים כגון: חדרי ארונות, אמבטיה, שירותים ועוד. דלתות פנים מיוחדות- אפשרויות עיצוב דלתות פנים סטנדרטיות הן דלתות חלקות בצבע אחיד, ללא שום תוספת עיצובית. הידיות יהיו פשוטות לרוב והדלת כולה תיראה רגילה לחלוטין. הדלתות הסטנדרטיות הן דלתות זולות יחסית. כיום, מלבד הדלתות הפשוטות שניתן למצוא כדלתות פנים, ניתן למצוא דלתות פנים מיוחדות מבחינת העיצוב שלהן. דלתות פנים מיוחדות המוצעות כיום יכולות להיות בעיצובים שונים, בטקסטורות שונות, באיכויות שונות, בצבעים שונים ועוד. כמו כן, ניתן למצוא שדרוגים שונים בדלתות פנים מיוחדות כגון: צוהר קטן מעל הידית שבאמצעותו ניתן לדעת האם שירותים תפוסים או פנויים במידה ומדובר על דלת השייכת לחדר של שירותים. מבחינת מחיר דלתות, חשוב מאוד לדעת שייתכן שדלתות פנים מעוצבות יעלו לכם יותר מדלתות פנים רגילות. אולם, ניתן למצוא לעיתים דלתות פנים מעוצבות במבצע, אשר יש אפשרות לרכוש אותן במחיר משתלם. התקנת דלתות פנים כאשר מדובר על דלתות פנים, מלבד בחירת הדלתות בצורה הטובה ביותר בהתאם לאיכות הדלת, איכות חומר הגלם ממנו היא עשויה, יכולת בידוד הרעשים שלה וכמובן המראה הויזואלי שלה, חשוב מאוד לשים דגש על אופן התקנת הדלת. כל דלת חייבת להיות מותקנת בצורה הטובה והאיכותית ביותר בהתאם לסוגה, בהתאם לסוג הבית שבו היא מותקנת ועוד. חשוב לדעת שהתקנת דלת הזזה איננה דומה להתקנת דלת סטנדרטית מבחינת הפתיחה שלה. כמו כן, התקנת דלת עץ איננה דומה להתקנת דלת מסוג אחר. מתקין הדלתות חייב להיות מקצועי ומנוסה בתחום. עליו להכיר את כל הסוגים של דלתות פנים וכן את כל אפשרויות ההתקנה ולכן, כאשר רוכשים דלתות פנים מחברה כלשהי, יש צורך לבדוק האם יחד עם הדלתות שתרכשו יגיע מתקין מקצועי אשר יודע כיצד להתקין את סוג הדלת המדובר. מלבד על הדברים שהוזכרו לעיל, חשוב מאוד לבחון את האחראיות המוצעת על דלתות פנים, על מנת לוודא כי במידה ותהיה בעיה כלשהי בדלת, יהיה לכם למי לפנות על מנת לקבל מענה ראוי.

קראו עוד
דלתות פנים מומלצות

דלתות פנים מומלצות

בחירת צבע עבור דלתות פנים מומלצות דלתות פנים מעץ מלא כגון: עץ אורן, אלון, מייפל, דובדבן, בוק או אגוז יכולות להיות פתרון נהדר עבור חלל הפנים. בגלל שהעץ ממילא מזוהה עם עיצוב כפרי, הוא חוסך לפחות חלק מהשיקולים סביב הנושא של בחירת הצבע. בחירה בין סוגי דלתות פנים מומלצות יכולה להיות משימה קשה מכפי שנהוג לחשוב. בגלל שיש הרבה סוגים, השאלה איך לבחור דלת פנים צריכה קודם כל להיות מבוססת על המלצות. בעזרת המלצות של האדריכל, של חברים או של בני משפחה, ניתן לבחור דלת חזקה ועמידה ולהשוות בין דלתות פנים לבית או לחוץ. כמו כן, דלת היא סוג של רהיט לכל דבר בבית. בחירת דלתות לפי חדרים אפשר להשוות בין דלת עץ לבין דלתות זכוכית לפי חדרים בבית: דלתות למינטו למשל לחדרי שינה, או דלתות בציפוי למינטו עם משקוף פולימר לחדרי שירותים ומקלחות, לעומת דלתות פולימר או פורמייקה וגם דלת עמידה במים לחדרי שירות. צורת הפתיחה צורת הפתיחה היא זו שקובעת איך נשתמש בדלת ועד כמה היא תהיה נוחה לשימוש בתוך חלל הפנים הביתי. תוך כדי שבודקים את צורך הפתיחה, מומלץ לברר על הנושא של מילוי כוורת ולוודא שהדלת לא כבדה מדי. מילוי פלקסבורד למשל יתאים עבור רוב סוגי דלתות הפנים של בתים פרטיים, אך גם חומר  פולימר חזק עמיד למים הוא פתרון טוב עבור דלתות הזזה לכיס ודלתות נפתחות פנימה והחוצה. התקנת הדלת את ההתקנה של הדלת אמורים לבצע אנשי מקצוע. בשביל התקנה מקצועית צריך להחליט האם להשתמש בסוגים של צירי ספר, ציר פייפ או ציר סמוי וכדאי להכניס את זה גם לתוך מסגרת התקציב. כמו כן, סוג ושיטת ההתקנה יקבעו האם הדלת תגיע יחד עם מנגנון של טריקה שקטה או האם יהיה צוהר קטן שדרכו ניתן להסתכל בלי לפתוח לגמרי את הדלת. התאמת דלת עבור תנאי החלל דלתות פנים מומלצות בוחרים לפי תנאי החלל. אם בתוך החלל יש הרבה מקום לדלת שנפתחת קדימה ואחורה, אפשר לבחור דלת סטנדרטית במידות יחסית גדולות. לעומת זאת, בבתים קטנים עדיף להשתמש בדלת שנפתחת החוצה מהחדר או דלת הזזה שנעה על גבי מסילה. בתוך כך, אפשר גם לשלב נעילה מגנטית ולקבל תשובה לשאלה איך לבחור דלת פנים לפי האופן שבו עומדים להשתמש בה הילדים, ההורים והאורחים. מהי דלת סטנדרטית? דלת סטנדרטית מתאפיינת במידות רגילות שיכולות להתאים עבור רוב סוגי הבתים הפרטיים. כאן יש דלתות ברוחב 60 – 90 ס"מ ועם נתונים של 206 ס"מ גובה, אך אפשר גם למצוא דגמים שמבוססים על מידות רוחב מדויקות יותר כגון 65, 75, ו-85 ס"מ. בכל מקרה, גם בדיקה של סוגי המידות מבצעים מול אנשי מקצוע וזאת על מנת למנוע עבודה כפולה.

קראו עוד
דלתות פנים איכותיות

מאילו חומרים מורכבות דלתות פנים איכותיות?

החומר שממנו מייצרים דלתות פנים משפיע בצורה דרמטית על האיכות והעמידות שלהן. ככל שהחומר איכותי יותר, כך הדלת צפויה להשתלב בצורה אלגנטית עם חלל הבית ולייצר אווירה נעימה. בחירת חומרים עבור דלתות פנים איכותיות קטלוג דלתות פנים איכותיות נמדד במגוון החומרים שיש בו. כאשר מעצבי פנים רוצים להתאים דלתות עבור חלל הבית, הם עוקבים אחר מידע על חומרים בתוך קטלוג דלתות פנים איכותיות ורק לאחר מכן מקבלים החלטה. בין היתר, המטרה של הקטלוג היא להציג לראווה את ההבדלים בין החומרים אך גם לספק מידע קונקרטי בנוגע לעמידות ולתכונות של כל אחד מהם. הבדלים בין סוגי חומרים בולטים החומרים העיקריים שבהם משתמשים על מנת להרכיב דלתות פנים איכותיות הם עץ מלא או פולימר. בתוך כך, אפשר לראות הבדלים בין סוג הציפוי שבו משתמשים עבור הדלת ובין דגמים של דלתות למינטו, דלתות בציפוי למינציה ודלתות בציפוי פורמייקה. בנוסף, דלתות פנים איכותיות יגיעו בדרך כלל בשני סוגים עיקריים של מילויים – מילוי כוורת או מילוי פלקסבורד. פתיחה וסגירה לפי סוג הדלת עוד היבט שבו ניתן לראות את ההשפעה של חומרים על אופן השימוש בדלת הוא צירי פתיחה וסגירה. בין אם מדובר על דלת עץ מלא או על כוורת דלתות למינטו או דלתות פולימר, אפשר לבחור בין דלתות פלץ שבהן השוליים יוצרים מדרגה בהיקף של הדלת – לבין דלתות שטוף קנט שבהן השוליים נשארים בקו ישר עם המשקוף והדלת מתיישרת עם הקו של הקיר. לשם השוואה, יש גם דגמים של דלתות הזזה לכיס שבהן אפשר לפתוח את הדלת לצדדים וישירות אל תוך כיס שנסתר מהעין. השוואה בין דגמים של קטלוג דלתות פנים איכותיות הבעיה עם בחירה נכונה של דלתות פנים היא שיש דגמים רבים שהלקוחות לא מודעים אליהם. כאן הפתרון יהיה להשוות בין הדגמים השונים לפי קטלוג דלתות פנים איכותיות, להתייעץ עם אנשי מקצוע ולא להתפשר על התאמה למסגרת התקציב. בסופו של דבר, פתיחה וסגירה שמתאימים עבור ציפוי העץ יכולים להפוך את הדלת לחלק בלתי נפרד מסגנון העיצוב הכללי. כל כמה זמן מחליפים דלת? החלפת דלתות פנים מתבצעת אחת לכמה שנים לפי קצב השחיקה והבלאי. אם משתמשים בדגמים מסוימים של דלתות עץ מלא, אפשר לחסוך בהוצאות כדי העמידות עצמה תהיה מאוד גבוהה. כמו כן, רצוי לוודא התאמה של הדלת למקום שבו מתקינים את הדלת: המטבח, חדרי שינה, מקלחות, שירותים או חדרים רטובים אחרים. המלצות על דלתות פנים ההמלצה היא לבחור דלתות פנים איכותיות. לאחר מכן ניתן להתאים אותן עבור חלל הבית וליהנות מהיתרונות של חומרים חזקים. לפיכך, לחומרים יש משמעות גם מבחינת הפונקציונאליות של הדלת וגם בכל מה שנוגע לעיצוב שלה.

קראו עוד
התאמת דלתות לעיצוב פנים הבית

התאמת דלתות לעיצוב פנים הבית

איך נגרום להתאמת דלתות לעיצוב פנים הבית? בחירה נכונה של דלת פנים פרקטית צריכה להתאים גם לעיצוב הכללי. בשלב הראשון, מה שכדאי לעשות זה לבדוק האם מדובר בדלת עם ציפוי איכותי ומה המשמעות מבחינת תחזוקה. בשלב השני, אפשר להשוות בין סוגי החומרים שבהם משתמשים על מנת לייצר את הדלתות. בשלב השלישי, כדאי לתאם התקנה מקצועית של דלת עם חומרים עמידים למים ולהתייעץ עם מעצבי פנים לגבי בחירת דלתות פנים עבור החדרים השונים. דלת כרהיט לכל דבר ועניין החשיבות של התאמת דלתות לעיצוב פנים הבית נובעת מהעובדה שמדובר על רהיט לכל דבר ועניין. למרות שלא כל רהיט בבית מקבל את אותה תשומת לב של דלת, אפשר לעקוב אחר עדכונים בטרנדים השונים ולהתרשם שיש גם מאפיינים דומים: הדלתות והרהיטים תופסים הרבה תשומת לב, הם מגדירים את סגנון העיצוב והם משתמשים כדי לרענן את התחושה ולשפר את איכות החיים. בחירת דלת לפי ציפוי איכותי דלת פנים – חומריות והצבעים, אלו בדרך כלל הנושאים שמעניינים בעלי בתים פרטיים. בתוך כך, כדאי להתחיל כאמור עם הנושא של ציפוי איכותי. ציפוי למינטו  הוא יעיל רחיץ ומאוד נוח לשימוש כך שבעלי בתים פרטיים יוכלו לנקות את הדלת ועד כמה חומרים עמידים למים אכן לא יספגו את נזקי הלחות. הבדלים בין דלתות מי שנכנס לעובי הקורה ומשווה בין דלתות עץ רואה את ההבדלים בין חומרי הגלם. כך למשל יש דלתות עץ רגילות, של וונגה או אגוז וגם דלתות מעץ אורן, דובדבן או בוק  דלתות פולימר צבע בתנור מחורצות בצבעים של לבן ושמנת או כל צבע מניפה כמו סגול וכחול. דלתות וונגה או אגוז מתאימים לסגנון עיצוב כפרי – לעומת דלתות פולימר צבע עם ציפוי לסגנון עיצוב מודרני. בחירת הדלתות לפי הרהיטים בטרנדים של אופנה יש משמעות גדולה לאחידות. אם רוצים לעצב את חלל הפנים של הבית באופן שבו החדרים יתכתבו אחד עם השני, צריך לבחור את הדלתות לפי שאר הרהיטים. כך למשל בבית שיש בו הרבה רהיטי עץ יתאימו דלתות פנים מעץ מלא, לעומת בית שיש בו רהיטי זכוכית שעבורו יתאימו דלתות אלגנטיות או דלתות הזזה. התקנת דלת פרקטית דלת פרקטית היא כזו שמשרתת את הצרכים של בעלי בתים פרטיים לתקופה ארוכה. אם למשל לא רוצים לבזבז זמן וכסף על דלתות שלא נפתחות או על דלתות חורקות, צריך לדאוג להתקנה מקצועית. לכן תמיד כדאי לפנות למתקין בעל ניסיון בהרכבת דלתות מכל הסוגים ולדאוג שההתקנה מגיעה עם אחריות. דלתות עץ לבתים קטנים וגדולים התאמת דלתות לעיצוב פנים הבית צריכה להתייחס גם לגודל החלל. בהקשר הזה, היתרון של דלתות עץ בא לידי ביטוי ביצירת אשליה אופטית של חלל גדול ומרווח – אפילו אם הגודל של הבית במ"ר הוא יחסית קטן.

קראו עוד
דלתות עמידות במים

דלתות עמידות במים – כל מה שצריך לדעת!

מספר מילים סוגי ציפוי לדלתות עמידות במים כמצוין לעיל, כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של סוגי ציפויים היכולים להפוך כל דלת פנים לדלת עמידה בפני מים. יחד עם זאת, חשוב לציין שישנם סוגי ציפוי נחותים יותר העלולים להתבלות עם הזמן ובכך הדלת מאבדת את אפקט עמידותה למים, ומנגד, תוכלו למצוא סוגי ציפויי איכותיים המבטיחים לכם דלתות עמידות במים לאורך זמן ענף הדלתות כולל בתוכו שני סוגי דלתות עיקריים, הראשון, דלתות כניסה, והשני, דלתות פנים. לכל אחד מסוגי דלתות אלו (חוץ ופנים), תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של סוגי דלתות המיוצרים מחומרי גלם שונים, כאשר סוג חומר הגלם משפיעה בין היתר על עמידותה של הדלת בפני מים. בחירת דלתות עמידות במים – מה חשוב לדעת? בחירה בדלת עמידה במים מיועדת בעיקר לצרכי התקנת הדלת בחדרי הרחצה וזאת לנוכח העובדה שהסביבה הרטובה והלחה עלולה להשפיע בצורה כזו או אחרת על איכויות הדלת לאורך זמן. דלת עמידה בפני מים היא ברוב המקרים דלת בעלת בידוד יעיל בפני מים, כאשר עומדים לרשותכם סוגי פיצויים לדלתות הנחשבות לעמידות בפני מים, לרבות, ציפוי פורמייקה, פיצוי למינציה או ציפוי פורניר. בחירת דלתות כניסה עמידות למים כאשר בוחרים דלתות כניסה לבתים פרטיים בהם קיים הכרח בהתקנה של דלתות עמידות במים ותנאי מזג האוויר המשתנים, מומלץ לרכוש דלתות מעוצבות המיוצרות מחומרים הנחשבים לעמידים בפני מים. יחד עם זאת, שיטות הציפוי המתקדמות המוצעות לכם כיום בענף הדלתות, מאפשרות לכם לרכוש דלתות כניסה מעץ מלא המשלבות בתוכן ציפוי איכותי העמיד במים. סוגי הציפוי המומלצים ביותר לדלתות עמידות במים כאשר מדברים על סוגי ציפוי מומלצים לדלתות עמידות במים מדברים על שני סוגי ציפויי עיקריים, הראשון הינו ציפוי בהטבה בחום (תנור) המאפשר עמידות גבוהה בפני נוזלים, והשני, ציפוי פורניר הנחשב אף הוא לפתרון איכותי לצורך ציפוי דלתות עמידות במים. השילוב בין סגנונות העיצוב השונים לבין סוגי הציפוי היכולים לשמש אתכם כאמצעי ציפוי לדלתות עמידות במים, מאפשר לכם לבחור את הדלת המעוצבת ביותר עבורכם. דלתות עמידות במים – כל היתרונות רכישה של דלת עמידה במים מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות כגון: עמידות לאורך זמן, בלאי מינימאלי, דלת אסתטית עם רמת גימור גבוהה, דלת המאפשרת ניקיון קל ופשוט, דלת עם בידוד מקסימאלי ואופטימאלי בפני מים ונוזלים והעובדה שמדובר בסוג של דלת קלה המאפשרת פתיחה/סגירה ללא מאמץ. מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים דלת עמידה במים? בנוסף לעמידותה של הדלת בפני מים, חשוב לבדוק את נושא האחריות המוענקת לכם במעמד רכישת הדלתות, כאשר תקופת האחריות המוענקת בגין רכישת דלתות פנים עמידות למים הינה בין שנה אחת לשלוש שנים ברוב המקרים. אנו ממליצים לכם שלא לרכוש דלתות פנים עמידות במים מבתי עסק אשר אינם מעניקים לכם אחריות מקיפה במעמד הרכישה..

קראו עוד