מידע על דלתות אקורדיון

כל המידע על דלתות אקורדיון

מי ששמע את המושג דלת הרמוניקה, הכוונה היא לסוג הנפוץ של דלת אקורדיון. ניתן בקלות לסגור ולפתוח אותן. הן מתאימות לחיץ בין חללים כמו למשל בין הסלון לחדר האוכל. דלתות אלה, חוסכות במקום ומתאימים לחלים קטנים בבית או במשרד. מי שמעוניין בחדר עבודה ויש לו חלל קטן, כדאי כי יחשוב ויקבל מידע על דלתות אקורדיון.

החיסכון בפתיחה עצמה, שכן הדלתות מתקפלות נפתחות כמו דלתות הזזה, כך שאין צורך להשתמש בחלל כמו פתיחה של פנים או חוץ. ניתן למצוא שימוש רחב עם דלתות אלה כמו למשל בחדר ארונות, חדר שינה, הפרדה של חדר גדול לשני חדרים כמו חדרי ילדים ועוד.

דלת אקורדיון גם למשרדים

גם במשרדים השונים, ניתן למצוא דלתות אקורדיון במגוון רחב של עיצובים כאשר החללים בהם הם קטנים. ניתן לשלב ולהתאים ריהוט שיתאים בגווניו לצבעי דלתות אקורדיון. הצבעים הם רבים  ותוכלו בקלות להתאים אותן שלאר הריהוט בבית, אם למשל יש לכם ריהוט בגוון שמנת, תוכלו למצוא דלת אקורדיון בגוון שמנת וכן הלאה. חשוב כי כאשר ישנם חללים קטנים, לבחור בגוונים בהירים של דלתות מסוג אקורדיון.

ניתן לאייר את הדלת ולהקנות לה מראה אמנותי שרק יוסיף בחללים השונים. העיצובים הם שונים ומגוונים והיום, ניתן למצוא עיצובים מיוחדים שיתאימו לחללים השונים בביתכם. מי שיש לו עיצוב כפרי בבית, דלתות עשויות מעץ, יכולות לתת מענה עיצובי מדהים שישרה הרמוניה ושלמות בבית בסגנון זה. תוכלו למצוא את מגוון העיצובים במגזינים לעיצוב הבית או באתרי האינטרנט השונים כך, שתוכלו למצוא את הסגנון האהוב עליכם ולבחור מבין המגוון הרחב.

רכישה מושכלת

על מנת לרכוש דלתות מסוג אקורדיון, יש למצוא את חנויות המפעל הזולות ביותר בארץ, בכדי לרכוש כמה דלתות כאלה, במידה והחלטתם לשפץ את הבית ולקבל מראה אחיד בעיצוב הדלתות, חברת דלתות בכר המציעה דלתות פנים בתל אביב, היא אחת החברות הידועות ביותר לייצור ושיווק של דלתות מסוג אקורדיון. תוכלו למצוא מחירים חסרי תקדים, עיצובים וצבעם שיתאימו לעיצוב הבית שלכם. חברת דלתות בכר, כבר קיימת למעלה מ-60 שנה ושמה הולך לפניה.

אם אתם בונים בית חדש או משפצים מהיסוד את הבית שכבר יש לכם, אתם בוודאי משקיעים מחשבה רבה והון תועפות בהיבטים השונים של השיפוץ, צבעי הקירות…

דלתות אקורדיון

אם אתם בונים בית חדש או משפצים מהיסוד את הבית שכבר יש לכם, אתם בוודאי משקיעים מחשבה רבה והון תועפות בהיבטים השונים של השיפוץ, צבעי הקירות, חלוקת החדרים, אינסטלציה, חשמל, קרמיקה ובעוד נקודות רבות שדורשות התייחסות. לצד כל זאת, חשוב לשים לב גם לעניין, שאומנם נראה פעוט אבל צריך לזכור אותו גם כן הדלתות.

דלתות לא מתאימות, שלא מותקנות כראוי, יכולות להיות מטרד לא קטן, שכן הדלתות אמורות לספק פרטיות ובידוד ונעשה בהן שימוש רב ביותר. ישנם היום שני סוגים עיקריים של דלתות פנים, דלת הכנף, שפועלת על גבי ציר והסוג השני הוא דלת הזזה, דלת שנפתחת ונסגרת במקביל לקיר.

פתרון אידיאלי לבית ולמשרד

בין הדלתות השונות בשוק, ניתן למצוא גם מידע על דלתות אקורדיון איכותיות וייחודיות. מדובר בסוג של דלת הזזה, שנפתח ונסגר כמו אקורדיון ומכאן שמו. דלת האקורדיון, כמו כל דלת הזזה, מתאימה לחללים קטנים וצרים, שאין בהן מקום להתקנת דלת כנף. דלת האקורדיון מתאימה לשירותים, אמבטיות, חדרי ארונות וחללי עבודה במשרדים ("קיובים"). התקנת דלתות פנים, שימו לב לאיכות המנגנון המותקן, המנגנון האיכותי הוא מנגנון שמאפשר פתיחה חלקה ושקטה של הדלת, מבלי לעורר רעש ומבלי להשאיר סימני חריקה על הרצפה.

נקודות בבחירת דלתות הזזה

כשניגשים להתקין דלתות הזזה בבית, ישנה אפשרות להתקין אותה כדלת מוסתרת או גלויה. בדלת מוסתרת, הדלת נכנסת בזמן הפתיחה לכיס מיוחד שנמצא בקיר בדיוק לשם כך. מדובר, כמובן, בפתרון שמצריך עבודה נוספת, שהיא מעבר להתקנת הדלת. בנוסף, ניתן להתקין גם דלת כפולה, זוהי כניסה שמורכבת משתי דלתות הזזה, שנפתחות ונסגרות אחת מול השנייה.

אל תשכחו להתאים את דלת ההזזה לעיצוב של החדר שלכם: דלתות שחורות, אפורות או לבנות יתאימו לסגנון עיצוב מודרני, בעוד שדלתות בצבע החום, על גווניו, ישרתו היטב חדר בעיצוב כפרי. דלתות הזזה מזכוכית לא יתאימו לחדרים, אלא יוכלו להיות מותקנות בין הבית שלכם לבין הגינה הפרטית. על מנת שהדלת תיפתח ותיסגר בקלות, שימו לב לידית, שתותקן היטב ושתהיה קלה לאחיזה.

נושאי המאמר:
לשיתוף המאמר:
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

החלפת דלת ממ"ד

החלפת דלת ממ"ד – כל מה שחשוב לדעת  דלת ממ"ד היא מצרך חשוב ומחייב בארץ וישנם איזורים שאי אפשר לחיות ללא דלת ממ"ד בשל רגישות

לקריאת המאמר

דלתות נגד מים

דלתות נגד מים – חשוב שתדעו שיפוץ ושינוי הבית זה דבר מבורך ואין דרך טובה יותר לשנות את האווירה הכללית בחיים. כך למשל אם אתם

לקריאת המאמר

דלת כיס

דלת כיס – דלת הזזה לחיים פשוטים יותר  דלתות הזזה הופכות את החיים שלנו ללא שום ספק להרבה יותר קלים. בין אם אנחנו מבצעים החלפה

לקריאת המאמר