מהן דלתות פנים אפוקסיות?

מהן דלתות פנים אפוקסיות ומה ההבדל בין דלת פנים אפוקסית לכל דלת פנים אחרת? כל מה שצריך לדעת על דלתות בצבע אפוקסי בשורות שלפניכם.

דלתות צבע אפוקסי הן למעשה הגדרה רחבה לכל סוגי הדלתות הזוכות לצביעה ייעודית של גוף הדלת באמצעות טכניקת צביעה שונות, דלתות פנים אפוקסיות ידועות גם בשם דלתות צבע בתנור, דלתות שלייפלק ועוד והן מתאפיינות בין היתר ברמת גימור גבוהה, מרקם חלק ואיכותי, עמידות גבוהה בפני שריטות וסימני שחיקה לאורך זמן ובידוד אופטימאלי בפני מים ורעש. דלתות צבע אפוקסי מהוות כיום את אחד מסוגי דלתות הפנים המבוקשות ביותר וזאת למרות עלותם הגבוהה יותר באופן יחסי מדלתות פנים פופולאריות אחרות כגון: דלתות למינטו.

איכויות דלתות האפוקסי ועמידותם בפני מים ורעש הובילו לכך שיותר ויותר ישראליים מעדיפים לשלם יותר על דלתות פנים איכותיות לבחירתכם שיהיו עמידות לאורך שנים. על מנת להבין את יתרונותיהן של דלתות פנים אפוקסיות חשוב לנו להסביר מהו צבע אפוקסי בכלל…

צבע אפוקסי – מה זה בכלל?

צבע אפוקסי הוא למעשה פולימר תרמוסטי המתקשה לאחר ערבובו עם חומרים מקשים אחרים. צבע זה מתאפיין בין היתר בעמידות גבוהה בפני שחיקה ורטיבות והוא משמש בין היתר גם לצרכי צביעת רכבים מכיוון שהוא בעל עמידות גבוהה גם בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים במיוחד. כמו כן, הצבע האפוקסי מתאפיין בעמידות לתהליכי קורוזיה העלולים להופיע על גבי המשטח הצבוע. צבע זה מיועד למשטחים מחומרי גלם שונים והוא אופטימאלי לצביעת מתכות שונות ולמטרות ציפוי למשטחי עץ שונים.

דלתות פנים אפוקסיות

דלתות פנים בצבע אפוקסי – הרבה יותר מדלת פנים רגילה, היתרונות הרבים של צבע האפוקסי הם אלו המייחדים את דלתות צבע אפוקסי. דלתות פנים אפוקסיות מיוצרות בין היתר מחומרי גלם שונים כגון: אלומיניום, מתכת ועץ וניתן לשלב בתוכן מילוי פלקסבורד התורם לרמת בידוד מקסימאלית של הדלת בפני רעשים. בדומה לכל דלת פנים אחרת, גם הדלתות בצבע אפוקסי ניתנות לתכנון ועיצוב אישי המותאם להעדפות הטעם האישיות של כל לקוח ולקוח, ובדומה לכל דלת פנים אחרת גם אותן ניתן לעטר באלמנטים דקורטיביים כאלו ואחרים באמצעות טכניקות צביעה ייעודיות.

אחד מהיתרונות המובהקים של דלתות הפנים בצבע אפוקסי בהשוואה לדלתות פנים רגילות, טמון בעובדה שדלת צבע אפוקסי הינה דלת בעלת עמידות מרבית לחום, קורוזיה, רטיבות וסימני שחיקה לאורך זמן. יתרונות אלו ונוספים הפכו את דלתות צבע אפוקסי לדלתות הפנים המבוקשות והפופולאריות ביותר בישראל בפרק זמן קצר, וזאת מכיוון שדלתות אלו החלו להיות משווקות בישראל רק במהלך השנים האחרונות.

את גוון הצבע של דלתות פנים אפוקסיות תוכלו לבחור מתוך קולקציית צבעים מרשימה ומגוונת העומדת לרשותכם, כאשר בחירת הגוון חייבת להיעשות בהתאם לקו העיצובי של המרחב הדירתי בו היא מותקנת ובהתאם לגוון המועדף עליכם ביותר.

 

לצפייה בקטלוג דלתות צבע אפוקסי

נושאי המאמר:
לשיתוף המאמר:
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

החלפת דלת ממ"ד

החלפת דלת ממ"ד – כל מה שחשוב לדעת  דלת ממ"ד היא מצרך חשוב ומחייב בארץ וישנם איזורים שאי אפשר לחיות ללא דלת ממ"ד בשל רגישות

לקריאת המאמר

דלתות נגד מים

דלתות נגד מים – חשוב שתדעו שיפוץ ושינוי הבית זה דבר מבורך ואין דרך טובה יותר לשנות את האווירה הכללית בחיים. כך למשל אם אתם

לקריאת המאמר

דלת כיס

דלת כיס – דלת הזזה לחיים פשוטים יותר  דלתות הזזה הופכות את החיים שלנו ללא שום ספק להרבה יותר קלים. בין אם אנחנו מבצעים החלפה

לקריאת המאמר