דלת כניסה מעוצבת

דלת כניסה מעוצבת

דלת כניסה מעוצבת שתעשה לכם את החיים טובים יותר 

אנחנו לא תמיד חושבים על זה, אבל דלת הכניסה שלנו לבית היא אחד מהדברים הכי חשובים במהלך היום שלנו. כשאנחנו נכנסים הביתה מיום עבודה, קבלת הפנים מתחילה עוד הרבה לפני שאנחנו נכנסים לבית פיזית, אלא כבר בגינה, בחצר, בלובי, או בשביל המוביל הביתה. וכמובן, במראה ובאיכות של דלת הכניסה שלנו. היות ולא מדובר במוצר שהוא במחירים נמוכים מאד, דלת כניסה מעוצבת היא בהחלט משהו שיכול לסייע לכם לשפר את איכות החיים שלכם, ואם היא במחיר סביר, אין ספק שזכיתם.

דלת כניסה מעוצבת – על עלויות, צבעים ועיצובים

כשאנחנו מדברים על עולם הדלתות, אנחנו מדברים על עולם עשיר ומגוון שיש בו מגוון של סגנונות, צבעים, עיצובים ואיכויות.

בין אם אלו דלתות פנים ובין אם אלו דלתות כניסה. היות וכל שיפוץ של הבית גם כך דורש ומצריך מאיתנו הוצאה כספית גבוהה, כאשר יש דלת כניסה מעוצבת או דלתות פנים במבצע אנחנו אפילו יותר מאושרים, ובצדק. כי כך נוכל לשפץ את הבית ממש כפי שאנחנו רוצים ובמחירים שווים לכל כיס.

כשאנחנו בוחנים את העיצובים השונים של דלתות פנים במבצע כולל התקנה או דלת כניסה מעוצבת אנחנו רואים סוגי פרזול וסוגי קישוטים עם אלמנטים שאפשר להוסיף, ושהמחירים שלהם הוזלו בצורה מהותית ככל שעולם הדלתות בארץ תופס תאוצה.

דלת כניסה מעוצבת – כאן בוחרים בכיף

ככל שמדובר בדלתות כניסה לבית ישנם שני סוגים עיקריים, ופופולריים במיוחד:

  • דלת כניסה מעץ

דלת כניסה מעוצבת מעץ היא דלת נהדרת ומעוצבת המשדרת מראה כפרי, מראה חם ומעניקה אווירה פסטורלית ורומנטית. דלתות אלו הן פחות נפוצות בישראל בגלל מזג האוויר. יחד עם זאת, כיום כבר פיתחו שיטות רבות המייצרות דלתות כניסה איכותיות המאפשרות קיום של מבצע דלתות כניסה איכותי עבור דלת עץ חזקה, עמידה המעניקה לכם מוצר בעל חיי מדף ארוכים מאד.

  • דלת כניסה מפלדה

דלת זו ידועה גם בתור דלת מתכת או דלת ברזל והיא נחשבת לדלת יותר בטוחה וחזקה. דלת הפלדה היא הכי מבוקשת בארץ וניתן למצוא אותה במגוון של צבעים ועיצובים, דגמים ומרקמים. דלת כניסה מעוצבת שהינה דלת פלדה אפשר למצוא במגוון מחירים, וכיום במקום הטפט המתקלף שהיו מצפים אותה בעבר, צובעים אותה בתנור והדלת המתקבלת היא בעלת תוצאה מדהימה, יפה, אסתטית, עמידה ואיכותית.

על צבעים, מיגון וגדלים

  • גדלים

גודל הדלת תמיד נדמה לנו כאחיד, אך לא כך הדבר. אם אתם גרים בבניין, אכן גודל הדלת הוא אחיד. אך אם אתם גרים בבית פרטי, אין גודל סטנדרטי שיתאים לכם. אם תתקינו דלת בגודל הסטנדרטי היא תיראה קטנה וצרה מדי לגודל הבית. ולכן, אפשר להזמין דלת כניסה מעוצבת בהזמנה אישית.

אם אתם עושים זאת, הזמינו גם דלתות פנים במבצע כולל התקנה מחיר על מנת שכבר תעצבו את דלתות הפנים בבית בהתאמה לדלת הכניסה.

  • צבעים

היות והדלת היא בעצם מוצר חשוב בתוך הבית היא מעניקה לנו אווירה שונה לגמרי במראה הכללי של הבית. היא בעצם הרושם הראשוני לכל הבית, ולכן, כדאי להשקיע מחשבה רצינית לגבי צבע הדלת. הדלת החומה היא הדלת שנצבעת בצבע הסטנדרטי, שכולם בוחרים. יחד עם זאת, ישנן גם דלתות הנצבעות בצבעים אחרים כמו לבן, אדום, אפור, כסוף, תכלת, ועוד. אל תפחדו להיות יצירתיים.

  • מיגון

מערכות הנעילה של דלת כניסה מעוצבת או כל דלת כניסה אחרת מורכבת בעצם משתי מערכות. מנעול הדלת, שאיתו נועלים את הדלת בפועל, והצילינדר שהוא בעצם מנגנון הנעילה הפנימי. אלו מערכות המותקנות כבר על ידי החברה המייצרת את דלת הכניסה. אם אתם מעוניינים במנעולים אחרים כמו קודן, נעילה ביומטרית או נעילה משוכללת יותר, עליכם להזמין זאת באופן אישי במעמד הזמנת הדלת כמובן.

דלתות בכר עוסקים בדלתות פנים מעל 60 שנים וגאים בנסיון והוותק במכירה ובהרכבת דלתות. דלתות בכר מציעה מבחר רב מאד של דלתות הנבחרות בקפידה על ידי צוות מהימן ומקצועי.

החברה נמצאת בדרך שלמה 116 בתל אביב, וניתן למצוא בה מגוון של דלתות פנים. צרו קשר כבר עכשיו לקבלת שירות וייעוץ ללא עלות: 03-6870431

דלת כניסה מעוצבת – שאלות ותשובות 

  • כמה עולה התקנת הדלת?

אין הרבה הבדל בין עלות התקנת דלת כניסה או עלות התקנת דלתות פנים במבצע כולל התקנה מחיר הוא תמיד פרמטר עיקרי. המחירים יכולים לנוע בעלויות של החל מ1,000 ₪ ועד ל2,500 ₪. חשוב לקחת בחשבון שגם הדלת עצמה מתומחרת בנפרד, וגם ההתקנה מתומחרת בנפרד. 

  • כמה עולה דלת הכניסה בנפרד?

עלויות של דלת כניסה מעוצבת יכולות להתחיל מ1,000 ₪ ואף להגיע ל10,000 ₪ אם הן אינן במבצע. כך או כך חשוב לזכור שעל כל דבר משלמים בנפרד, גם על הרכבה, התקנה, ורכישת הדלת. 

  • מה הדבר שהכי חשוב לדעת בהתקנה של דלת מעץ לכניסה?

אם הבית שלכם פונה דרומה או מערבה, ההמלצה הגורפת היא שלא להתקין דלת כניסה מעץ היות וישנה קרינה ישירה של השמש הגורמת לבלאי של הדלת. זה נכון ששיטות ייצור העץ של הדלתות כיום הן שיטות הרבה יותר איכותיות. אבל עדיין, חבל להרוס מוצר איכותי שאתם כל כך שמחים שכבר רכשתם אותו.

למידע נוסף - השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!