דלת כניסה במבצע

דלת כניסה במבצע – דגשי בחירה חשובים

מבצעים על דלתות כניסה הם עניין נפוץ למדי. התחרות בתחום עצומה וכל חברה מציעה מבצעים שכאלה מפעם לפעם. עניין המבצעים הוא דבר מבורך, אך עליכם להבין כי לא כל דלת כניסה במבצע היא כזאת שבאמת כדאי לרכוש. ישנם מספר קריטריונים שדלת כניסה במבצע איכותית אמורה לעמוד בהם כדי שתהווה רכישה מוצלחת, ובשורות הקרובות תקבלו את כל המידע על כך.

עמידה בתו התקן

הציעו לכם דלת כניסה במבצע מפתה? הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבדוק האם הדלת עומדת בתו התקן הישראלי מבחינת רמת האבטחה (ת"י 5044). התקן מחולק ל- 4 רמות (כוכבים) כאשר הרמה הגבוהה ביותר (4 כוכבים) היא למעשה דלת שאותה ניתן לפרוץ רק באמצעות הפעלת כוח אדיר, עם לום וציוד כבד, בפרק זמן של יותר מ- 5 דקות.

ההמלצה היא לא לרכוש דלת כניסה שהינה פחות מ-2 כוכבים כך שמחיר נמוך מידי בהחלט עשוי להצביע על אי עמידה בתקן או לחלופין, בעמידה בקריטריונים הנמוכים שבו. חשוב להדגיש כי עניין תו התקן הבטיחותי אינו קריטי במקרה שאותו מקום מציע לכם גם דלתות פנים במבצע, כך שאין שום סיבה שתפסלו את הדלתות באופן אוטומטי.

חומרים איכותיים ועיצוב מיוחד

במקומות רבים יציעו לכם דלתות כניסה במבצע שרק יעלה לכם ביוקר בסופו של דבר. חומרי הדלתות יהיו ברמה נמוכה ובגימורים שאינם איכותיים וגם מגוון אפשרויות בחירה של עיצוב דלתות פנים יהיה מוגבל ותצטרכו להתפשר.

על כן עליכם לוודא כי מדובר בחנות שמקפידה על איכות ומגוון ולא מנסה להיפטר ממלאי הדלתות הפחות איכותיות שלא נרכשו. חנות דלתות איכותית אמורה לספק לכם אפשרות בחירה מבין סוגי הדלתות הבאים גם כאשר מדובר במבצע:

  • דלתות עץ מלא – דלתות אלו מיוצרות מלוחות של עץ מלא וגושני. המראה שלהן נקבע בהתאם לסוג העץ שיכול להיות חלק, מפוספס וגם בצורת טבעות. לא משנה באיזה סוג עץ מדובר, המראה שיושג יהיה חמים, כפרי ומשפחתי. מעבר לזאת, מדובר בדלתות חזקות וכבדות משקל שמספקות את כל מה שצריך מבחינת אבטחה.
  • דלתות פלדה – אם תמצאו פרסום על דלת כניסה במבצע שעשויה מפלדה, אתם יכולים להיות רגועים לגמרי מבחינת צרכי האבטחה. דלתות אלו מספקות רמת אבטחה מושלמת בשל חוזקן הרב (מדובר בדלתות פלדה עשויות מברזל מגולוון) והן צבועות בצבעים מיוחדים שמונעים מהן להחליד או להיות מושפעות ממזג האוויר. הברזל למרות חוזקו הינו בעל יכולת גמישות נהדרת, כך שגם מבחינת עיצוב הדלתות המגוון רחב ביותר.
  • דלתות סנדוויץ' – עוד דלת כניסה שיכולה לעניין אתכם היא כזו שעשויה מסנדויץ' בחיפוי של עץ מלא. באופן זה נהנים ממראה העץ האלגנטי מבלי להשקיע כסף רב בעץ מלא.

ניתן למצוא חומרים נוספים מהן עשויות דלתות כניסה כגון זכוכית, MDF ואלומיניום, כשהמחירים משתנים בהתאם לרמת המורכבות של עיצוב הדלת ואיכות החומרים (עץ ופלדה הם היקרים ביותר).

דלת כניסה במבצע – מהם טווחי המחירים?

טווחי המחירים בתחום דלתות הכניסה גדולים מאוד, במיוחד כיום, עם מבצעים משתלמים שמוצעים לאורך כל השנה על ידי החנויות המובילות. באופן כללי, דלתות כניסה זולות מאוד (כוכב בטיחות אחד או חומרים שאינם איכותיים) יעלו בסביבות 1,000 שקלים. דלתות מפלדה עולות בין 2,000 ל- 5,000 שקלים ודלתות מעץ מלא עשויות לעלות גם עד 10,000 שקלים כתלות בעיצוב ורמת האבטחה.

כמו כן, ככל שהדלת גדולה יותר (רוחב מפתן גדול, דלתות דו-כנפיות) כך הן יקרות יותר. מעבר לזאת, יש לבדוק היטב מה כולל המבצע מעבר לדלת עצמה. עסקה משתלמת צריכה לכלול גם את הובלת הדלת עד אליכם, התקנה מקצועית שלה, פרזולים, מנעולים וכמובן מע"מ.

ישנן חנויות שאף יוזילו עבורכם את מחיר דלת הכניסה עוד יותר במידה ותרכשו דרכן גם מספר דלתות פנים תואמות. היתרון של רכישת דלת כניסה במבצע שכולל בתוכו גם דלתות נוספות הוא לא רק מחיר משתלם (מחירי דלתות פנים במבצע משולב שכזה יכולים להיות נמוכים ב- 10 עד 20 אחוזים!!!) אלא אף התקנה בו זמנית של דלת הכניסה ודלתות הפנים, מה שיחסוך לכם הרבה מאוד זמן וטרחה.

כמובן שחשוב לוודא כי מקבלים אחריות ארוכת טווח על הדלתות, כשהסטנדרט המקובל הוא של לפחות 5 שנים על גוף הדלת, לפחות שנה על ההתקנה (במידה ומתגלים ליקויים) ומשך זמן של שנה לפחות על הפרזולים ומנגנון הנעילה.

שתהיה לכם רכישה מוצלחת!

נושאי המאמר:
לשיתוף המאמר:
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

החלפת דלת ממ"ד

החלפת דלת ממ"ד – כל מה שחשוב לדעת  דלת ממ"ד היא מצרך חשוב ומחייב בארץ וישנם איזורים שאי אפשר לחיות ללא דלת ממ"ד בשל רגישות

לקריאת המאמר

דלתות נגד מים

דלתות נגד מים – חשוב שתדעו שיפוץ ושינוי הבית זה דבר מבורך ואין דרך טובה יותר לשנות את האווירה הכללית בחיים. כך למשל אם אתם

לקריאת המאמר

דלת כיס

דלת כיס – דלת הזזה לחיים פשוטים יותר  דלתות הזזה הופכות את החיים שלנו ללא שום ספק להרבה יותר קלים. בין אם אנחנו מבצעים החלפה

לקריאת המאמר