דלתות פורמייקה

דלתות פנים פולימיר הינם הדלתות המוצלחות ביותר כדלתות עמידות מים. דלתות בכר מציגים לכם דלתות פנים פולימר במילוי של 100% המאושרות ע"י מכון התקנים.

למידע נוסף - השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

 

מה הם דלתות פורמייקה ומהי פורמייקה?

פורמייקה היא חומר גלם תעשייתי שמשמש לציפוי של משטחים. הפורמייקה עשויה מנייר אריזה שספוג במלמין וכבוש בטמפרטורה גבוהה. הפורמייקה גם בדרך כלל מגיעה בשתי שכבות. שכבת בסיס ושכבה עליונה.

כאשר אנחנו מתכוונים לדלתות פורמייקה אנחנו מתכוונים לדלתות בציפוי פורמייקה. כאשר יש להם יתרונות וחסרונות. אחד היתרונות המרכזיים שלהם הוא עמידות בפני מים, בידוד רעשים ואפשרויות בבחירה של מגוון צבעים וסגנונות אישיים. החסרון המרכזי שלהן הינו המחיר. כיוון שתהליך הייצור של דלתות פורמייקה מעוצבת הינו ארוך ומורכב יותר ( לעומת דלתות למינטו ) מחירם עולה בהתאם.

הקונספט הכללי לעיצוב הבית

בבואכם לעצב את הבית שלכם יש לכם לא מעט על הראש. אתם צריכים להחליט על קונספט כללי, צריכים לבחור אלמנטים עיצוביים, צריכים להחליט אילו צבעים ישלטו וצריכים לחשוב על איך כל דבר יתחבר למשנהו. אחד האלמנטים החשובים בבית הוא דלתות הפנים שמהוות לא רק חציצה בין חדר אחד לשני אלא גם פריט עיצובי ראשון במעלה. אם אתם מתלבטים אילו דלתות להתקין בבית, דלתות פורמייקה יכולות להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. דלתות פנים בציפוי פורמייקה טומנות בחובן כמה יתרונות שכדאי להכיר.

דלתות פורמייקה

מהי פורמייקה?

לפני שנדבר על הדלתות עצמן ועל היתרונות שלהן נבין בכלל מהי הפורמייקה. פורמייקה זהו חומר אשר עשוי משכבות של נייר קראפט ובין השכבות הללו ישנם דברים חזקים מאוד אשר עמידים בפני נזקים מכאניים כמו גם חדירות של מים. בניגוד לדלתות עם ציפוי של – HDF או MDF באמצעות פורמייקה אנו יכולים להגיע לטווחים שונים של עוביים. חשוב להקפיד על מספיק עובי כשמדובר על דלת וחשוב שהפורמייקה לא תהיה מלמינית, המתאימה יותר לציפוי של ארונות בגדים.

היתרונות של הפרומייקה

דלתות פנים מפורמייקה הן בעלות כמה יתרונות. ראשית כפי שציינו מדובר על דלתות עמידות במים מה שמתאים לכל מקום בבית או במשרד וכמובן בין השאר גם למטבח או חדר האמבטיה ששם יש סבירות רבה יותר למים על הרצפה. בנוסף, יש קולקציה רחבה מאוד של דלתות פורמייקה כך שכל אחד יכול להתאים לעצמו את הדלת אותה הוא רוצה ועליה חלם.

דלתות פורמייקה חזקות מאוד ולכן הן מתאימות לא רק לבית אלא גם לדלתות פנים במוסדות ציבור או כל מקום אחר בו הדלתות נפתחות ונסגרות כל הזמן. הן קלות מאוד לניקוי מה שאומר שניתן לשמור על מראן הנקי והמטופח לאורך זמן. דלתות פורמיקה גם נחשבות לדלתות עם בידוד טוב יחסית כך שהן מתאימות גם למשרדים בהם רוצים חציצה בסאונד בין חלל לחלל.

אין ספק שלא לחינם דלתות פנים פורמייקה הולכות והופכות לפופולאריות יותר ויותר בשנים האחרונות ונראה שככל שיעבור הזמן הן תהיינה עוד יותר מבוקשות.