דלתות למינטו

דלתות פנים פולימיר הינם הדלתות המוצלחות ביותר כדלתות עמידות מים. דלתות בכר מציגים לכם דלתות פנים פולימר במילוי של 100% המאושרות ע"י מכון התקנים.

למידע נוסף - השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

 

מה הן דלתות למינטו?

מה הן בדיוק דלתות למינטו? ממה הן מיוצרות ומהו אותו ציפוי למינטו המייחד אותן? כל מה שצריך וחשוב לדעת על דלתות פנים למינטו בשורות שלפניכם

דלתות למינטו הן למעשה סוג של דלתות פנים המתאפיינות במראה אלגנטי, יוקרתי ומעוצב בציפוי ייחודי המכונה למינטו. דלתות פנים מסוג למינטו הן למעשה דלתות רב שכבתיות המיוצרות ממספר שכבות של עץ דחוס, כאשר גוף הדלת כולל בתוכו גם "חללי אוויר פנימיים" ההופכים את הדלת לקלה יותר ובעלת יכולת בידוד משופרת יותר.
המשקל הקל של דלתות למינטו בשילוב יכולות הבידוד, הופכים את דלתות למינטו לאחת מדלתות הפנים הפונקציונאליות ביותר לסביבת המגורים המודרנית, כאשר סגנונה העיצובי של הדלת ניתן להתאמה אישית לכל לקוח/ה ולכל סגנון וקו עיצובי בו בחרתם לייחד את סביבת מגוריכם.

דלתות פנים בציפוי למינטו

הציפוי החיצוני העוטף את גוף הדלת הוא למעשה חומר ייחודי המכונה למינטו שהוא למעשה ציפוי חיצוני דמוי פורמייקה. ציפוי ייחודי זה מאפשר יצירת סגנונות חיפוי שונים, לרבות, סגנון למינציה, סגנון דמוי עץ בגוונים שונים (מבהיר עד כהה), סגנון עיצובי "מגורען", מחוספס, חלק וכדומה. ציפוי למינטו לדלתות מהווה כיום את אחד מסוגי הציפוי הפופולאריים ביותר לדלתות פנים וזאת לנוכח היתרונות הפונקציונאליים של הדלת, המראה המרשים אותו היא מייצרת בסביבת המגורים וסגנונות העיצוב השונים העומדים לרשותכם.

דלתות למינטו בשילוב אלמנטים דקורטיביים

ייצור דלתות בציפוי למינטו מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של סגנונות עיצוב שונים בכל דלת, לרבות, הוספת אלמנטים דקורטיביים מיוחדים על גבי גוף הדלתות כגון: עיטורי פסים, עיטורי זכוכית, עיטורי אבני פסיפס וכדומה. אפשרות זו פותחת עבורכם עולם שלם של אפשרויות בכל הנוגע לעיצוב דלתות פנים, כאשר כל חלל כניסה בסביבת המגורים יכול להיות מאובזר בדלת למינטו בעיצוב אחר עם הקשרים דקורטיביים כאלו ואחרים ביניהם. ציפוי דלתות למינטו מתבצע במסגרת הליך ייצור הדלתות, כאשר סביבת ייצור מתקדמת המאובזרת בטכנולוגיות ייצור משוכללות תאפשר לכם ליהנות מהיצע גדול יותר של סגנונות עיצוב לדלתות הלמינטו.

אפשרויות העיצוב השונות של דלתות אלו מאפשרות לכם לבצע התאמה מדויקת של עיצוב דלתות הפנים לחלל בו הן עתידות להיות מותקנות וזאת בנוסף להתאמה הדקורטיבית לכל חדר מגורים בסביבת המגורים, לרבות, דלת פנים בציפוי למינטו ליחידת ההורים, דלת פנים בציפוי למינטו לחדרי ילדים, חדרי אורחים, דלתות למינטו לחדר הרחצה וכדומה.

מה בנוגע למחיר?

דלתות למינטו זוכות לפופולאריות הולכת וגוברת בקרב הקהל הישראלי גם הודות ליתרונות השונים אותם מנינו למעלה וגם הודות למחיר המשתלם בהשוואה לדלתות עץ מלא. המחיר הנוח והמשתלם עומד לרשותכם גם במקרים בהם מדובר בדלתות שמתאפיינות בעיצוב מותאם אישית להעדפות הטעם של הלקוח וגם במקרים בהם מדובר בדלתות למינטו מעוצבות המשלבות בתוכן אלמנטים דקורטיביים כאלו ואחרים.