דלתות כניסה לבית

דלתות כניסה לבית או דלתות פנים?

אם אתם קונים דירה חדשה מקבלן, אתם בוודאי יודעים שאחד הדברים שתקבלו בדירה שלא על פי רצונכם וטעמכם הם: דלת הכניסה ודלתות פנים. הקבלן לרוב יבחר עבור הדירה בדלתות פנים סטנדרטיות ובדלת כניסה סטנדרטית. אם תרצו לבחור בדלתות פנים אחרות או בדלת כניסה אחרת, תדרשו להוסיף על כך תוספת מחיר.

אולם, על מנת שדירת המגורים שלכם תעוצב בדיוק באופן שאתם מעוניינים שתעוצב ועל מנת שדלתות פנים ודלת הכניסה יהיו הדבר הטוב, האיכותי והדקורטיבי ביותר עבור ביתכם, כדאי מאוד שתבחרו דלת כניסה ודלתות פנים ולא רק בהתאם לפרמטר מחיר דלתות פנים או דלתות כניסה לבית, אלא בהתאם למגוון פרמטרים חשובים אחרים שכדאי לשים עליהם דגש. אז אם אתם שואלים את עצמכם איך בוחרים דלתות כניסה לדירה חדשה או אם אתם שואלים את עצמכם: איך בוחרים דלתות פנים? הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור את הדלתות הטובות ביותר.

דלתות כניסה – באיזה שלב בוחרים וכיצד?

כאשר מדובר על דירת מגורים חדשה שרכשתם מקבלן, אם מדובר בבית משותף, לרוב הקבלן יציע לכם דלת פלדה סטנדרטית המכילה ציפוי טפט פשוט. אם תרצו לשדרג את דלת הכניסה המוצעת לכם, אתם יכולים לעשות זאת בשלב מוקדם יחסית של הבנייה וכן להרוויח הנחה על כך מהקבלן לרוב.

אם תכנסו לדירה אשר מכילה את הדלת שבחר הקבלן ורק לאחר מכן תרצו להחליף את הדלת, הדבר יהיה כרוך בעלות של התקנת דלת חדשה וכמובן, מחיר מלא על הדלת אותה תרכשו. על כן, חשוב לבחור דלתות כניסה לבית בשלב מוקדם של תהליך בניית הדירה. הנה כמה פרמטרים שעליכם לבחון כאשר אתם מעוניינים לרכוש דלתות כניסה לבית אחרות לדירת המגורים החדשה שלכם:

  1. ראשית כל, יש לשים דגש על המידות של דלת הכניסה. כדאי מאוד לבחור במידות של דלתות סטנדרטיות ולא לבחור דלתות פנים מיוחדות שהמידות שלהן אינן סטנדרטיות שכן, דלתות במידות לא סטנדרטיות עלולות לעלות לכם הרבה יותר מדלתות במידות סטנדרטיות. כדאי כמובן להתייעץ עם הקבלן אודות מידות הדלת הרלוונטיות לכניסה שבביתכם, כאשר הוא מגיע לשלב שבו ניתן לבחון את המידות בצורה מדויקת.
  2. אחד הדברים החשובים שיש לבחון גם כאשר מעוניינים לרכוש דלתות כניסה לבית וגם כאשר מעוניינים לרכוש דלתות פנים לבית הוא כמובן החומרים המחפים את הדלתות. כדאי מאוד לבחור בחומר אשר מתאים לעיצוב הכללי של סביבת החוץ וסביבת הפנים של הבית. כיום ניתן להיעזר בתוכניות הדמה שביכולתן לדמות את מראה הבית עם דלת שאיננה תואמת את סגנון הבית ועם דלת שתואמת לסגנון הבית. בתוכנית הדמיה מעין זאת תוכלו לקבל מושג לגבי האופן שבו יראה התוצר הסופי. אם הדלת לא עשויה מחומר גלם המשתלב בעיצוב הבית, תוכלו לראות כי משהו לא יהיה הרמוני בבית.
  3. מעבר לחומרים המצפים דלתות כניסה לבית, אשר יש להתאים לסגנון העיצוב של הבית, כדאי לבחור בגוף דלת אשר עשוי מחומר גלם איכותי כגון: אלומיניום. ניתן לרכוש כיום דלתות מאלומיניום דמוי עץ, דלתות אלומיניום בחיפוי גרניט ופרופיל אלומיניום ועוד, אך אין ספק שליבת הדלת חייבת להיות עשויה מחומר גלם איכותי, חזק ויציב.
  4. אחראיות- אחד הדברים שחשוב מאוד לבדוק הוא כמובן פרק הזמן שבו ניתנת אחראיות על ליבת הדלת. מטרת דלת כניסה בין היתר היא לספק את ההגנה הטובה ביותר לבני הבית ולבית כולו ועל כן, אם יש בעיה כלשהי בחומר הגלם של הדלת תוך פרק זמן קצר, הדבר גורם לדלת להיות פחות בטוחה ורלוונטית לצורך מטרתה. יש לוודא שיש לכם אחראיות על ליבת הדלת לפרק זמן משמעותי.
  5. מחיר- אין ספק שגם דלתות פנים מחיר וגם דלתות כניסה מחיר הוא פרמטר שכדאי מאוד לבחון כאשר מעוניינים לרכוש דלת כניסה לבית או דלתות פנים לבית מחירים. המחיר משתנה בהתאם ללא מעט פרמטרים וכיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות דלתות פנים במבצע במחירים משתלמים ודלתות כניסה במבצע במחירים אטרקטיביים ביותר.

חשוב מאוד לרכוש דלתות כניסה לבית מהחברה הטובה ביותר בתחום זה. על אף שכאמור ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות כיום דלתות כניסה ודלתות פנים לכל בית, אם אתם עומדים בפני בחירת דלתות כניסה ודלתות פנים לבית החדש שלכם, חשוב שתרכשו אותם אצל חברה הידועה באמינותה בכל הנוגע לדלתות, באיכות הדלתות שלה, במגוון המוצע מבחינת דלתות מעוצבות וכמובן, במחירים המשתלמים שלה.

דלתות בכר מספקת כיום את דלתות הכניסה הטובות ביותר מכל הבחינות וכן דלתות פנים איכותיות ומעוצבות והכל במחיר משתלם ואטרקטיבי.

נושאי המאמר:
לשיתוף המאמר:
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

החלפת דלת ממ"ד

החלפת דלת ממ"ד – כל מה שחשוב לדעת  דלת ממ"ד היא מצרך חשוב ומחייב בארץ וישנם איזורים שאי אפשר לחיות ללא דלת ממ"ד בשל רגישות

לקריאת המאמר

דלתות נגד מים

דלתות נגד מים – חשוב שתדעו שיפוץ ושינוי הבית זה דבר מבורך ואין דרך טובה יותר לשנות את האווירה הכללית בחיים. כך למשל אם אתם

לקריאת המאמר

דלת כיס

דלת כיס – דלת הזזה לחיים פשוטים יותר  דלתות הזזה הופכות את החיים שלנו ללא שום ספק להרבה יותר קלים. בין אם אנחנו מבצעים החלפה

לקריאת המאמר