דלתות הזזה

דלתות פנים פולימיר הינם הדלתות המוצלחות ביותר כדלתות עמידות מים. דלתות בכר מציגים לכם דלתות פנים פולימר במילוי של 100% המאושרות ע"י מכון התקנים.

למידע נוסף - השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

 

דלתות הזזה בעיצובים מיוחדים

ניתן למצוא אצלנו דלתות הזזה אשר מיוצרות ממגוון רחב של חומרים, כמו עץ מלא, פורניר, זכוכית, מתכת וכדומה, ליצירה של דלתות יפהפיות, דקורטיביות ושימושיות לכל מטרה. כולן מגיעות עם מסילות מתאימות, אשר עשויות להיות פרוסות לצד הקיר או בתוכו, בהתאם לסוג הדלת ולאפשרויות הקיימות במקום. מגוון העיצובים האפשרי הופך אותן לנפוצות ואהובות עוד יותר.

אתם מכירים ארונות הזזה נכון? אז דלת הזזה עובדת על אותו העיקרון – זוהי דלת הנעה על מסילה לרוחב ופותרת למעשה את בעיית המרחב כשהפתיחה שלה אינה תופסת מקום. ישנם שני סוגים עיקריים של דלתות הזזה: דלתות פנים מעוצבות שנמצאות מחוץ לקיר עם דלת הנעה על מסילה בחזית הקיר, כאשר המסילה והגלגלים מוסתרים באמצעות חיפוי מתאים. המסילה היא חדשנית ומודרנית והזזת הדלת אינה מרעישה כפי שחשבתם. הסוג השני של דלתות הזזה אלו הם דלתות ה"נעלמות" לתוך הקיר – דלת הזזה שלמעשה נעה על המסילה ונכנסת לתוך חלל מתכת ייעודי בקיר. המראה של דלת כזו הוא, לרוב אסתטי ונקי יותר. דלת כזו דורשת תכנון מוקדם מאחר והיא נבנית תוך כדי תהליך הבנייה של החדר עצמו.

ניצול מרבי של המרחב בחדר בעזרת דלת הזזה מעוצבת

בחדרים בהם יש מרחב מצומצם, ניתן להתקין דלת הזזה. הדלת, אינה תופסת שטח רצפה במצב פתוח. שימוש בדלת מסוג זה לחדר האמבט, בהם החלל והמרחב הם קטנים. דלת זו, מאפשרת ניצול מרבי של המקום ומהוות פתרון אסתטי ופרקטי כאחד. על גוף דלת הזזה, קבועה מסילה המקובעת בחזית הקיר. הדלת נעה לאורך המסילה וסוגרת על הפתח.

משקוף עץ בחיפוי תואם וקרניז עליון, יחפו על המסילה ויסתירו את מערכת הגלגלים, מסילת האלומיניום. שימוש בחומרי גלם איכותיים, יבטיחו כי הדלתות יחליקו בצורה שקטה על הקרניז. דלתות אלו בטיחותיות לילדים, כך שידיהם לא תיתפסנה באצבעותיהם. ניתן למצוא מגוון רב של דלתות בגוונים וסגנונות שונים.

חברתנו משווקת את כל הסוגים הקיימים של דלתות פנים הזזה לשביעות רצונם של לקוחותינו, בכל הגדלים, בכל הצבעים ומכל חומרי הגלם.

אנחנו משווקים דלתות הזזה איכותיות, העומדות בסטנדרטים המחמירים ביותר ואנו מציעים אותן במחירים הטובים ביותר. אצלנו תוכלו לבחור את הדלת שלכם מההתחלה ועד הסוף – מחומר הגלם אותו אתם מעדיפים, דרך הגוון האהוב עליכם ועד הפרטים הקטנים ביותר, אך חשובים לא פחות – הידיות, המנעולים ושילובים דקורטיביים אם תרצו ועוד.

דלתות הזזה איכותיות, קונים רק בדלתות בכר!

דלתות הזזה שימושיות מאוד. השימוש המקורי בהן נעשה במקומות שבהן אין מספיק מקום בחדרים, ויש צורך לחסוך בשטח של פתיחת הדלת. הן חוסכות מקום רב, משום שבמקום להיפתח ככנף רגילה, הן נפתחות הצידה, לצד הקיר או אל חלל בתוך הקיר, ולעתים שתי כנפיים של דלת הזזה נפתחות זו על זו – בעיקר בארונות וכדומה.

השימוש בדלתות אלה מאפשר ניצול יעיל יותר של שטח החדר, כך שדלתות פנים מסוג זה אהובות מאד על אנשים רבים. אך כיום, ניתן למצוא הרבה מאד דלתות הזזה גם במקומות שבהם אין מצוקת מקום כלל. הסיבה היא, שדלתות אלה הן דלתות יפות, דקורטיביות, ומעניקות לחדר מראה ייחודי, יפה ויוקרתי הרבה יותר מאשר דלתות כנף רגילות. לכן, הן מתאימות מאד לא רק כדלת לבית או לארונות, אלא גם כדלת למשרדים ומקומות יוקרתיים אחרים.

דלת הזזה כיום היא בעלת פתרונות מיוחדים אשר מתאימים אותה לכל מקום, כמו למשל טריקה שקטה ואיטית, אשר מונעת פגיעה באצבעות של ילדים, למשל, וגם מונעת רעש, וכן הלאה. דלת הזזה עשויה להיות אטומה לחלוטין מרעש, ולכן היא מתאימה ממש לכל חדר.

דלתות איכותיות וטובות שיחזיקו לאורך שנים תמצאו אצלנו עם התחייבות לשירות אמין, אדיב ומהיר!

חיפושים נפוצים: דלת הזזה מחיר