דלתות הזזה

למידע נוסף - השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

דלתות הזזה בעיצובים מיוחדים

תהליך רכישת דלתות פנים לבית איננו תהליך פשוט. הדלת צריכה להתאים באופן הטוב ביותר עבור הצרכים שלה. דלתות פנים לבית ולמשרד צריכות להיות פונקציונאליות, חזקות, עמידות וכמובן: דקורטיביות ומרשימות. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי דלתות פנים. אם יש בביתכם חדרים קטנים, אשר אתם מעוניינים לנצל את כל החלל שבהם, אין ספק שכדאי לכם לבחור עבורם דווקא: דלתות הזזה.

אולי תופתעו לגלות שדלתות הזזה הן כבר מזמן אינן רק דלתות הרלוונטיות לארונות בלבד. ניתן למצוא כיום מגוון סוגי דלתות הזזה אשר ניתן לשלב בחדרים שונים בבית ולמקסם את חלל החדר שבו משתמשים בדלת זאת. אולם, אם החלטתם ללכת על דלתות הזזה, חשוב מאוד שתבחרו אותן בצורה נכונה. דלת הזזה חייבת להיות איכותית, עמידה, בעלת יכולת בידוד רעשים ברמה גבוהה וכמובן: דקורטיבית, ייחודית ומרשימה. הדלת צריכה להשתלב במראה החדר עצמו שבו היא מותקנת ובמקרה הבית כולו.

ניתן למצוא אצלנו דלתות הזזה אשר מיוצרות ממגוון רחב של חומרים, כמו עץ מלא, פורניר, זכוכית, מתכת וכדומה, ליצירה של דלתות יפהפיות, דקורטיביות ושימושיות לכל מטרה. כולן מגיעות עם מסילות מתאימות, אשר עשויות להיות פרוסות לצד הקיר או בתוכו, בהתאם לסוג הדלת ולאפשרויות הקיימות במקום. מגוון העיצובים האפשרי הופך אותן לנפוצות ואהובות עוד יותר.

אתם מכירים ארונות הזזה נכון? אז דלת הזזה עובדת על אותו העיקרון – זוהי דלת הנעה על מסילה לרוחב ופותרת למעשה את בעיית המרחב כשהפתיחה שלה אינה תופסת מקום. ישנם שני סוגים עיקריים של דלתות הזזה: דלתות פנים מעוצבות שנמצאות מחוץ לקיר עם דלת הנעה על מסילה בחזית הקיר, כאשר המסילה והגלגלים מוסתרים באמצעות חיפוי מתאים. המסילה היא חדשנית ומודרנית והזזת הדלת אינה מרעישה כפי שחשבתם.

הסוג השני של דלתות הזזה אלו הם דלתות ה"נעלמות" לתוך הקיר – דלת הזזה מחיר שלמעשה נעה על המסילה ונכנסת לתוך חלל מתכת ייעודי בקיר. המראה של דלת כזו הוא, לרוב אסתטי ונקי יותר. דלת כזו דורשת תכנון מוקדם מאחר והיא נבנית תוך כדי תהליך הבנייה של החדר עצמו.

ניצול מרבי של המרחב בחדר בעזרת דלת הזזה מעוצבת

בחדרים בהם יש מרחב מצומצם, ניתן להתקין דלת הזזה. הדלת, אינה תופסת שטח רצפה במצב פתוח. שימוש בדלת מסוג זה לחדר האמבט, בהם החלל והמרחב הם קטנים. דלת זו, מאפשרת ניצול מרבי של המקום ומהוות פתרון אסתטי ופרקטי כאחד. על גוף דלת הזזה, קבועה מסילה המקובעת בחזית הקיר. הדלת נעה לאורך המסילה וסוגרת על הפתח.

משקוף עץ בחיפוי תואם וקרניז עליון, יחפו על המסילה ויסתירו את מערכת הגלגלים, מסילת האלומיניום. שימוש בחומרי גלם איכותיים, יבטיחו כי הדלתות יחליקו בצורה שקטה על הקרניז. דלתות אלו בטיחותיות לילדים, כך שידיהם לא תיתפסנה באצבעותיהם. ניתן למצוא מגוון רב של דלתות בגוונים וסגנונות שונים.

בעבר, אם היו בוחרים להתקין דלתות הזזה, זה היה בעיקר בחדרים כמו: חדרי אמבטיה או שירותים. אולם כיום, אין ספק שדלת הזזה יכולה להתאים לכל סוג של חדר ועל כן, בהחלט כדאי לבחור בה כאופציה גם עבור חדרי שינה. ההיצע הרב בתחום הדלתות הללו, העיצוב המיוחד אשר מוצע כיום בתחום דלתות הזזה והיתרונות הרבים שבהן ללא ספק הופכים אותם למשתלמות וכדאיות לרכישה.

חברתנו משווקת את כל הסוגים הקיימים של דלתות פנים הזזה לשביעות רצונם של לקוחותינו, בכל הגדלים, בכל הצבעים ומכל חומרי הגלם.

אנחנו משווקים דלתות הזזה איכותיות, העומדות בסטנדרטים המחמירים ביותר ואנו מציעים אותן במחירים הטובים ביותר. אצלנו תוכלו לבחור את הדלת שלכם מההתחלה ועד הסוף – מחומר הגלם אותו אתם מעדיפים, דרך הגוון האהוב עליכם ועד הפרטים הקטנים ביותר, אך חשובים לא פחות – הידיות, המנעולים ושילובים דקורטיביים אם תרצו ועוד.

דלתות הזזה איכותיות, קונים רק בדלתות בכר!

דלתות הזזה שימושיות מאוד. השימוש המקורי בהן נעשה במקומות שבהן אין מספיק מקום בחדרים, ויש צורך לחסוך בשטח של פתיחת הדלת. הן חוסכות מקום רב, משום שבמקום להיפתח ככנף רגילה, הן נפתחות הצידה, לצד הקיר או אל חלל בתוך הקיר, ולעתים שתי כנפיים של דלת הזזה נפתחות זו על זו – בעיקר בארונות וכדומה.

השימוש בדלתות אלה מאפשר ניצול יעיל יותר של שטח החדר, כך שדלתות פנים מסוג זה אהובות מאד על אנשים רבים. אך כיום, ניתן למצוא הרבה מאד דלתות הזזה גם במקומות שבהם אין מצוקת מקום כלל. הסיבה היא, שדלתות אלה הן דלתות יפות, דקורטיביות, ומעניקות לחדר מראה ייחודי, יפה ויוקרתי הרבה יותר מאשר דלתות כנף רגילות. לכן, הן מתאימות מאד לא רק כדלת לבית או לארונות, אלא גם כדלת למשרדים ומקומות יוקרתיים אחרים.

דלת הזזה כיום היא בעלת פתרונות מיוחדים אשר מתאימים אותה לכל מקום, כמו למשל טריקה שקטה ואיטית, אשר מונעת פגיעה באצבעות של ילדים, למשל, וגם מונעת רעש, וכן הלאה. דלת הזזה עשויה להיות אטומה לחלוטין מרעש, ולכן היא מתאימה ממש לכל חדר.

דלתות איכותיות וטובות שיחזיקו לאורך שנים תמצאו אצלנו עם התחייבות לשירות אמין, אדיב ומהיר!