דלתות אקורדיון

דלתות אקורדיון

דלתות אקורדיון בעיצוב מעל לכל דמיון

ישנן סוגי דלתות שחוסכות במקום ואף מיועדות להפרדת חללים שונים, דלתות אלה נקראות דלתות הרמוניקה או בשם הידוע שלהן דלתות אקורדיון מעוצבות. הקומפקטיות בדלתות אלה, כמו חיסכון רב בחללים וצורת הפתיחה שלהן שהן אינן כלפי חוץ או פנים, כי אם דלת הזזה מחיר ניתן למצוא דלתות הרמוניקה מחומרי גלם שונים ובעיצובים מרהיבים, מה שמלא את ביקושן בשוק. יש למצוא דלתות אקורדיון איכותיות וחזקות שיחזיקו מעמד לאורך שנים.

יש לשלב את הגורמים בהם אנו מעוניינים בדלתות מסוג זה כגון: איכות, יופי, סגנון ועיצוב על פי הטעם האישי של כל אחד מאתנו. דלתות מסוג אקורדיון, משמשות כהפרדה בין החללים השונים בבית וגם כדלתות עבור חדרי ארונות. דלתות אלה, יכולות אף להתאים לכל גודל עד גובה של 3 מטרים. בהרבה דירות קטנות, משתמשים בדלתות מסוג אקורדיון לחללים קטנים, כמו משרד או חדר עבודה בהם שי להפריד את החללים באמצעות דלת שתהיה נוחה לפתיחה וסגירה ולא תתפוס את החלל.

הפרדה מושלמת בין החללים

ניתן להשתמש עם דלתות אקורדיון ליצירת הפרדה בין חדרים, למשל אם יש לנו חדר גדול שאנו מעוניינים להפרידו לחצי, כלומר ליצור שני חדרים, הפתרון הטוב ביותר הוא שימוש עם דלתות הזזה בסגנון אקורדיון שיהוו פתרון מושלם, ללא צורך בשיפוץ, לכלוך ואבק, שכן, התקנתן היא קלה ופשוטה. המחיר של דלתות אקורדיון, הינו נמוך הרבה ממחירן של דלתות רגילות ופשוטות.

הרבה אנשים מוצאים בדלתות מסוג אקורדיון תחליף נוח ויעיל. יש המשתמשים בדלתות אלה, גם כדלת למחסן או לארון שירות. ניתן למצוא עיצובים מעניינים ויוקרתיים של דלתות אקורדיון, כמו למשל פרזול לדלתות, מה שגורם לדלתות הללו, להיראות מעוצבות יותר.

דלתות אקורדיון גם למשרדים

ניתן למצוא הרבה סגנונות של דלתות פנים מסוג אקורדיון, גם במשרדים השונים, בהם החללים הם קטנים יותר. גם בחצייה ש אולמות אירועים שונים, אנו עדים לקיומן של דלתות הרמוניקה מתקפלות שנוחות מאוד לחיבור או הפרדה בין האולמות השונים.

ניתן למצוא דלתות פנים מעוצבות בעיצובים מרהיבים בדלתות אלה, כמו למשל תמונה של נוף מרהיבה על דלתות אלה שמתאימות להפרדה בין חללים גדולים, מה שיקנה עיצוב מיוחד בין החללים השונים. המחיר של דלתות מסוג אקורדיון, ישתנה על פי הגודל וחומר הגלם מהן הן עשויות. אין צורך בהכנה מוקדמת, עבור התקנת דלתות פנים אלו, מה שעושה אותה ליותר פופולרית בקרב הרבה משפחות ובעלי משרדים.

למידע נוסף - השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!