דלתות אקורדיון מעוצבות

דלתות אקורדיון מעוצבות

סוגי דלתות אקורדיון מעוצבות

אחד מסוגי הדלתות הנפוצים ביותר הן דלתות אקורדיון מעוצבות. דלתות האקורדיון הן סוג של דלתות הזזה, אשר מסתמך על משטח מתקפל (בניגוד לדלתות ההזזה האחרות, אשר מבוססות על פלטה ישרה, כמו דלתות כנף). דלתות האקרודיון מתאימות לשימוש בעיקר בחדרים קטנים וצרים, כמו חדרי ארונות, שירותים ואמבטיה. ישנן דלתות אקורדיון מעוצבות שניתן להתקין גם בסלון.

כאשר אנחנו רוצים לחדש את מראהו של הבית- כולו או של חדר מסוים – ייתכן ונרצה להחליף את הדלתות שברשותנו. הדלתות הנמצאות היום בשוק מגיעות…

כאשר אנחנו רוצים לחדש את מראהו של הבית – כולו או של חדר מסוים – ייתכן ונרצה להחליף את הדלתות שברשותנו. הדלתות הנמצאות היום בשוק מגיעות במספר דגמים ובמגוון רחב ביותר של עיצובים וחומרים, כך שניתן להשיג שינוי ניכר הודות לשינוי פריט אחד בבית.

כיצד נבחר דלתות אקורדיון מעוצבות לבית?

כאשר אנחנו נדרשים לבחור דלתות לבית, ישנה הבחנה ראשונית חשובה בין דלתות חוץ (או דלתות כניסה) לבין דלתות פנים המשמשות לחדרים (כמו דלתות אקורדיון מעוצבות). דלתות חוץ אמורות להיות חסינות יותר מדלתות פנים, בפני פריצות ותנאי מזג אוויר, כגון גשם. נוסף על כך, כל דלת שמותקנת בבית שלנו, צריכה לספק פרטיות ובידוד מפני ריחות, רעשים והבדלי טמפרטורות.

עניין זה מהותי במיוחד בחורף ובקיץ, בהם אנחנו מפעילים מכשירי חשמל למיזוג אוויר. הדלתות צריכות גם להתאים לתנאי הסביבה בה הן יהיו- דלתות למטבח צריכות להיות קלות לניקוי מלכלכוך ודלתות לאמבטיה צריכות להיות מותאמות לסביבה לחה, עם מגע של מים. זו הסיבה, למשל, שדלתות מעץ מלא פחות מתאימות לחדר האמבטיה.

התקנה מקצועית של דלתות אקורדיון מעוצבות

בחירתן של דלתות בכלל ובאופן מיוחד דלתות אקורדיון מעוצבות, צריכה להתבסס גם על איכות השירות שניתן לנו. על מנת שהדלת תמלא את ייעודה, היא צריכה להתבסס על מידות הנלקחות במדויק ממשקוף הדלת. סטייה של סנטימנטר או שניים יצרו הבדל בולט לעין ולא תספק את הבידוד הנדרש.

מעבר לכך, הדלת צריכה להיות מותקנת היטב במשקוף. פירוש הדבר הוא, שהצירים והמסילות עליהן מתבססת הדלת צריכים לבצע את הפתיחה והסגירה באופן תקין, ללא רעשים או תקיעויות כלשהם. דלת היא חפץ שנעשה בו שימוש עשרות פעמים ביום, כך שראוי שהשימוש בה יהיה חלק ככל האפשר.

התאמת דלתות אקורדיון מעוצבות לסגנון המודרני

מעבר לפן הפונקציונלי, חשוב לנו גם שהדלת תהיה נאה ושתשתלב בעיצוב הפנים של הבית או של החדר הרלוונטי. סגנון העיצוב המודרני הוא כזה, שמבוסס על אלמנטים ישרים, על שימוש בזכוכית, אלומיניום ונירוסטה ובצבעי לבן, שחור ואפור. דלתות פנים מעוצבות שיתאימו לסגנון המודרני יהיו, אפוא, דלתות שישלבו את החומרים והצבעים הללו.

כאשר מדובר על עיצוב הדלת, חשוב לשים לב גם לפרזול – אם, למשל, הדלת כולה תהיה דלת לבנה מודרנית, אך הידית תהיה ידית גדולה עם עיטורים רבים, הרושם המודרני שהדלת תנסה להעביר יתקלקל. דלתות מהסוג הזה פחות יתאימו לחדרי ילדים, אשר זקוקים לצבעוניות רבה, על מנת לשמח את מי ששוכן בהם.

למידע נוסף - השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!