איך מתבצעת רכישת דלתות פנים?

מעוניינים להתקין או להחליף את דלתות פנים בשטח הבית או הדירה? במדריך שלפניכם תוכלו למצוא מספר טיפים ועצות לבחירת דלתות פנים.

המדריך לרכישת דלתות פנים לסביבת המגורים

על מנת לענות לכם על השאלה איך מתבצעת רכישת דלתות פנים, חשוב לנו לציין שכיום תוכלו למצוא מגוון מרשים של סוגי דלתות פנים, כאשר כל אחד מהסוגים יכול להתאים לכל סביבת מגורים, וזאת בהתאם למספר היבטים שונים עליהם חשוב לתת את הדעת בזמן רכישת דלתות פנים. בין יתר ההיבטים המרכזיים לבחירת דלתות פנים תוכלו למצוא:

חומר הגלם מהם מיוצרות הדלתות

דלתות פנים מיוצרות ממגוון רחב של חומרי גלם המשפיעים בין היתר על איכויותיה ועמידותה לאורך זמן. לכן, תוכלו למצוא דלתות פנים מעץ מלא לצד דלתות זכוכית וסוגי דלתות נוספים המיוצרים מעץ מעובד בציפוי כזה או אחר המגדיר את סוג הדלת כדוגמת דלתות בציפוי פורניר או דלתות בציפוי למינציה. כאשר בוחנים את חומרי הגלם השונים מהם מיוצרות דלתות הפנים חשוב להתייחס גם לחומר הגלם של גוף הדלת וגם לחומרי המילוי והציפוי.

פונקציונאליות

כאשר ניגשים לרכישת דלתות פנים, חשוב לבחון את כל ההיבטים הקשורים לנוחות השימוש בדלתות הכניסה בהתאם לגיל של בני המשפחה, לרבות, משקל הדלתות, סוגי סגירות שונות של דלתות פנים, עמידות בפני מים (בעיקר לדלתות פנים המותקנות בחדרי הרחצה) וכדומה. בכל הנוגע למנגנוני הנעילה של הדלת, עומדת לרשותכם האפשרות לבחון במנגנון נעילה מגנטית המותאם גם לחדרי ילדים בכל גיל.

אחידות עיצובית או התאמה אישית לכל חלל מגורים

רכישת דלתות פנים לכל סביבת המגורים, מציבה בפניכם התלבטות מרכזית: האם רכישת דלתות פנים מתאפיינות באחידות עיצובית לכל שטח הדירה או האם לרכוש דלתות פנים בהתאמה אישית לכל חלל מגורים ייעודי. כיום, תוכלו ליהנות מפתרון אידיאלי לנושא וזאת באמצעות התאמות שונות לבחירה מתוך קטלוג דלתות הפנים המאפשרות לכם בין היתר גם לשמור על אחידות עיצובית וגם לבצע התאמות לכל חלל מגורים. לדוגמא: בחדרים חשוכים בהם אין חלון מרכזי גדול, תוכלו להוסיף צוהר קטן בגוף הדלת, בחדרים "רטובים" תוכלו לעשות שימוש בדלת עם ציפוי פולימר חומק חזק עמיד למים וכדומה.

עלויות רכישה והתקנה

רכישת דלתות פנים לבית החדש או המשופץ, מחייבת אתכם לבחון את עלויות הרכישה וזאת על מנת לשמור על מסגרת התקציב העומדת לרשותכם. בחלק מהמקרים, עלויות הרכישה כוללות בתוכן גם את עלויות ההתקנה ובמקרים בהם מדובר באותן דלתות הזזה לכיס או דלתות ציר סמוי הרי שמדובר ביתרון משמעותי היכול לחסוך לכם לא מעט כסף.

אחריות

מעבר לאותו מחיר שתדרשו לשלם עבור רכישת הדלתות וההתקנה, חשוב לבדוק גם את סוג ותקופת האחריות המוענקת לכם. אחריות דלתות פנים משתנה ממקום למקום וחשוב לבדוק מה האחריות כוללת בדיוק ומהי תקופת האחריות המוצעת לכם במעמד הרכישה.

נושאי המאמר:
לשיתוף המאמר:
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

החלפת דלת ממ"ד

החלפת דלת ממ"ד – כל מה שחשוב לדעת  דלת ממ"ד היא מצרך חשוב ומחייב בארץ וישנם איזורים שאי אפשר לחיות ללא דלת ממ"ד בשל רגישות

לקריאת המאמר

דלתות נגד מים

דלתות נגד מים – חשוב שתדעו שיפוץ ושינוי הבית זה דבר מבורך ואין דרך טובה יותר לשנות את האווירה הכללית בחיים. כך למשל אם אתם

לקריאת המאמר

דלת כיס

דלת כיס – דלת הזזה לחיים פשוטים יותר  דלתות הזזה הופכות את החיים שלנו ללא שום ספק להרבה יותר קלים. בין אם אנחנו מבצעים החלפה

לקריאת המאמר