דלת פנים מעץ

דלתות פנים זולות

מידע מקצועי | אין תגובות

אתם בעיצומו של תהליך חיפוש דלתות / התקנת דלתות פנים לבית שלכם וגיליתם שקיימים מחירים רבים? יקרים יותר ויקרים פחות, אנחנו פה על מנת להציע לכם עסקה משתלמת של דלת פנים זולה אך איכותית של חברת דלתות בכר….

קראו עוד
דלתות פנים נגד מים במבצע

ההבדלים בין דלתות פנים לדלתות כניסה

מידע מקצועי | אין תגובות

עריכת שינויים ושיפוצים בבית מצריכה, בדרך כלל, גם בחירה והתקנה של דלתות פנים וכן גם דלתות כניסה לבית. התאמת הדלתות מתחייבת אם בוצעה הריסה של קירות, כאשר אגב כך נהרסו משקופים קיימים ויש לבנות חדשים. ואולם גם שיפוצים פחות דרמטיים עשויים להביא לצורך לשינוי בעניין זה. במקרים כאלה, ההתאמה של דלתות חוץ ושל דלתות פנים לבית, יש לה בעיקר מטרה עיצובית, אף שייתכנו גם מטרות נוספות. מה ההבדלים בין דלתות פנים בבית לבין דלתות כניסה? מהם הקווים המנחים לקביעת החומר שממנו בנויות דלתות פנים לבית, הצבע והצורה שלהן? היכן ניתן למצוא מבחר דלתות שישדרגו את הבית?

קראו עוד
דלתות פנים לבית

הבטיחות של דלתות פנים

מידע מקצועי | אין תגובות

בחירת הדלת המתאימה לבית צריכה להיעשות בשום שכל. למרות שבמבט ראשון נראה שמדובר בעניין של מה בכך, מבט מעמיק יותר מביא למסקנה אחרת. הדלתות בבית בכלל, ובפרט דלתות פנים, משלבות מספר פונקציות – עיצוב ייחודי, פונקציונאליות ובטיחות. בשורות להלן נתמקד בעיקר בנושא הזה.

קראו עוד
דלתות פנים מחירים משתלמים

דלתות פנים מחירים

מידע מקצועי | אין תגובות

שיפוצים בבית או בניית בית חדש בדרך כלל כורכים בהוצאות גדולות ומרובות והרבה הוצאות שלא צפיתם בתחילת התהליך. לכן, כל חריגה מהתקציב הראשוני מורגשת וכואבת ואתם מנסים להיצמד אליו כמה שאפשר. אצלנו בדלתות בכר, תוכלו למצוא כל מחיר לדלתות פנים שתמיד חלמתם עליהן במחירים שאפילו לא העזתם לחלום עליהם! אנו מזמינים אתכם להצטרף לחוויית קנייה שעוד לא חוויתם וליהנות מהשירות הטוב ביותר.

קראו עוד
פרזול לדלתות פנים

איך לבחור פרזול לדלתות פנים

מידע מקצועי | אין תגובות

דלתות פנים, מעבר לתפקידן הקלאסי כמפרידות בין חדרי הבית השונים, מהוות חלק בלי נפרד מעיצוב הפנים בבית. אילו סוגי דלתות פנים קיימות ומאילו חומרים הן עשויות? מה התפקיד של מוצרי פרזול לדלתות. איכותיים? היכן ניתן למצוא פרזולים. ברמה הגבוהה ביותר?

קראו עוד
דלת כרום

טיפים לבחירה של דלתות פנים במבצע

מידע מקצועי | אין תגובות

בחירת דלתות הפנים בבית משפיעה על המראה הכללי שלו ועל האווירה בו. בחירה שגויה של הדלתות עשויה להרוס השקעה מאסיבית בשיפוצים בבית. לעומת זאת, דלת יוקרתית ואיכותית בעלת נראות גבוהה, עשויה לחפות על שיפוצים או עיצוב הבית שבוצעו בצורה חסכונית. כיצד משתלבות דלתות הפנים בעיצוב הבית? כיצד ניתן לבחור דלתות פנים במבצע, שיתאימו הן מבחינת התרומה שלהן לעיצוב והן מבחינת החיסכון בתקציב? היכן ניתן למצוא דלתות איכותיות בעיצוב חדשני ומקורי? התשובות בהמשך המאמר.

קראו עוד
דלתות פנים פשוטות

דלתות פנים למינטו או פורמייקה

מידע מקצועי | אין תגובות

עיצוב הבית ותכנון החללים הפנימיים בו הפך לדבר מקובל, וההשקעה בו רק הולכת וגדלה עם השנים. ככלות הכל, הבית הוא המקום שבו אנו מבלים חלק ניכר מהזמן, ואך טבעי שכל אחד רוצה לבלות את הזמן הזה במקום המעוצב על פי רצונו ובטעמיו.

קראו עוד

מערכת כיס – דלת הזזה מסוג כיס

מידע מקצועי | אין תגובות

מערכת כיס, היא הלכה למעשה חלק מדלתות הזזה כיס, אשר תוכננו להעניק פונקציונאליות גבוהה בעיקר עבור מי שמבקש עיצוב סולידי ומרהיב, בו הדלת הנפתחת אינה נראית לעין ואינה נגררת על מסילה מאסיבית, אותה מתקינים ברצפת ותקרת הדלת, אלא זהו מנגנון שקט ובלתי נראה לעין.

קראו עוד
דלתות פנים בעיצוב והתאמה אישית

איך נבחר סגנון עיצוב של דלת פנים

מידע מקצועי | אין תגובות

עיצוב פנים בכל חלל יבוא לידי ביטוי בסגנון שנבחר ובכל האלמנטים שקשורים אליו. ישנם מגוון של סגנונות עיצוב שמתאימים לבתים ולדירות, ואת כל החללים בבית מאבזרים בהתאם לסגנון המועדף. אנשים נוטים לבחור סגנון עיצובי לחלל שלהם לפי טעמם האישי שלהם ולפי הצרכים שלהם.

קראו עוד
בחירת דלתות פנים

דלתות פנים בתור דלתות חוץ – הגיוני?

מידע מקצועי | אין תגובות

בתהליך שיפוץ או בנייה של הבית שלנו אנחנו צריכים לעשות בחירה של דלתות פנים וכניסה לחללי הבית. חשוב לעשות את הבחירה של הדלתות לבית במהלך השיפוץ והעיצוב של החללים על מנת שישתלבו בעיצוב הכולל של כול חלל וחלל.

קראו עוד