דלתות פנים בעיצוב והתאמה אישית

איך נבחר סגנון עיצוב של דלת פנים

מידע מקצועי | אין תגובות

עיצוב פנים בכל חלל יבוא לידי ביטוי בסגנון שנבחר ובכל האלמנטים שקשורים אליו. ישנם מגוון של סגנונות עיצוב שמתאימים לבתים ולדירות, ואת כל החללים בבית מאבזרים בהתאם לסגנון המועדף. אנשים נוטים לבחור סגנון עיצובי לחלל שלהם לפי טעמם האישי שלהם ולפי הצרכים שלהם.

קראו עוד
בחירת דלתות פנים

דלתות פנים בתור דלתות חוץ – הגיוני?

מידע מקצועי | אין תגובות

בתהליך שיפוץ או בנייה של הבית שלנו אנחנו צריכים לעשות בחירה של דלתות פנים וכניסה לחללי הבית. חשוב לעשות את הבחירה של הדלתות לבית במהלך השיפוץ והעיצוב של החללים על מנת שישתלבו בעיצוב הכולל של כול חלל וחלל.

קראו עוד
דלתות פנים לבית ולמשרד

בחירה של דלתות פנים לבית ולמשרד

מידע מקצועי | אין תגובות

האם בחירה של דלתות פנים לבית שונה מהבחירה של דלתות פנים למשרד? בעידן הנוכחי אנו מבלים שעות רבות בעבודה, לעיתים יותר מאשר בבית, רבים עובדים במשרד שהוא סגור, והחלל אטום באמצעות דלת משרד. לא פחות חשוב מלעצב את חלל הבית שלכם, חשוב יהיה לעצב את החלל של מקום העבודה שלכם, את הסביבה שאתם פוקדים מדי יום כל כך הרבה שעות.

קראו עוד
ייצור ועיצוב של דלתות פנים

למה לי דלת פנים מעץ

מידע מקצועי | אין תגובות

  דלתות פנים מטרתן לשמש הפרדה בין החללים שלה הבית, המשרד או כל מבנה אחר. כמו כן, הן מבודדות מפני רעש של הסביבה מבחוץ. כשרוכשים דירה, בית פרטי או משרד, המבנה מגיע כפי שהוא עם הדלתות פנים, כך גם יקרה אם תגיעו לרכוש דירה או משרד שהוא יד שנייה. חשוב שתדעו שבכל זמן שתחליטו תוכלו להחליף את כל הדלתות בפנים הבית בדלתות חדשות דקורטיביות שמותאמות לעיצוב הכללי.

קראו עוד
דלתות פנים מעוצבות לבית

מהם ההבדלים בין דלתות פנים לדלתות חוץ

מידע מקצועי | אין תגובות

במהלך כל שיפוץ או בנייה של מבנה שיהיה מיועד לבית, משרד וכו', נצטרך לקחת בחשבון את נושא הדלתות. בחירה של דלתות פנים איכותיות ודלתות חוץ יהיו שונות מן הסתם אלה מאלה כיוון שכל דלת יש לה ייעוד אחר וכל דלת אמורה לעמוד בתנאים שונים במקום שבו היא ממוקמת.

קראו עוד
סוגי דלתות פנים

ייצור דלתות פנים

מידע מקצועי | אין תגובות

ייצור דלתות פנים הינו הליך יצרני המיושם במפעלי ייצור מתקדמים מסוגם המאובזרים במערכות טכנולוגיות מתקדמות הכוללות בין היתר מכונות לייצור דלתות ומערכות צביעה בטכניקות שונות. בדומה לכל הליך ייצור מתקדם אחר, גם הליכי ייצור של דלתות פנים מיושמים במסגרת בקרת איכות המיועדת לצרכי הבטחת איכות הייצור ויכולות גימור ברמה הגבוהה ביותר וכל זאת תוך ירידה לפרטים בכל הנוגע לסגנון העיצובי של סוגי הדלתות השונות.

קראו עוד
מתקיני דלתות מקצועיים

חמישה דגשים חשובים לבחירת דלתות לבית

מידע מקצועי | אין תגובות

כמו את רוב הפריטים בבתים שלנו, גם את הדלתות השונות כדאי לבחור באופן מושכל – והכוונה היא גם לדלת שמפרידה בין הפנים לחוץ וגם לדלתות הפנים בכניסה למרחבים השונים. בפרט כדאי להתייחס לחמשת הדגשים החשובים הבאים.

קראו עוד
התקנת דלתות פנים מקצועית

חידוש דלתות פנים – איך מתבצע התהליך

מידע מקצועי | אין תגובות

אם אתם מחפשים את הדרך לעצב את ביתכם מחדש רשימת האופציות העומדות בפניכם ארוכה מאוד. צביעת הקירות, החלפת הרהיטים, שבירת קירות, תמונות חדשות על הקיר, החלפת וילונות ואלו רק דוגמאות בודדות עבור אלו שנכנסים כל יום בערב הביתה אחרי העבודה ולא מרוצים ממה שהם רואים מול העיניים.

קראו עוד