למידע נוסף – השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

למידע נוסף – השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

מחיר דלתות פנים משתנה בין דלת לדלת ותלוי כמובן בסוגים השונים. חומרי הגלם ממנה עשויה הדלת, העיצובים שיש או אין, ורמת המקצועיות עושים את ההבדל. בחברתנו מעניקים הדרכה ללקוח לפני בחירת דלתות המתאימות במיוחד עבורו.

מה קובע את מחיר דלתות פנים?

אין שום סיבה להתפשר על דלת פנים מסוג שאינו איכותי רק בגלל המחיר. אנחנו מציעים לכם מוצר איכותי במחיר טוב וסביר. מה שעושה את ההבדל במחיר בין אחת לשנייה?

דלתות פנים מחיר – להלן מספר גורמים

  • חומרי הגלם – מחיר דלתות פנים העשויות מעץ נמוך יותר מאשר דלת משולבת עם זכוכית או ויטראז.
  • עמידות הדלת – מחיר דלתות פנים יהיה גבוה יותר ככל שהדלת חזקה יותר ועמידה בפני שחיקה וטריקות, אך מצד שני היא תחזיק מעמד לאורך זמן.
  • העיצוב – גולת הכותרת של מחיר דלתות פנים הוא העיצוב שלהן. הוא זה שעושה את ההבדל המשמעותי ביותר. היות ודלת מעוצבת ומסוגננת מעלה את המחיר שלה בכפל כפליים, ולפעמים עיטור מסוים מכפיל אפילו את מחירה. עם זאת כדאי לזכור כי דלתות פנים קונים פעם בכמה שנים. לפעמים עדיף לשלם מחיר גבוה יותר כדי ליהנות מעיצוב יוקרתי שיעשה את כל הבית.

קניית דלת פנים לא נעשית מדי יום. מדובר בקניה רצינית בהחלט. דלת פנים קונים פעם בכמה שנים ומקווים להנות ממנה לאורך זמן. מדובר במוצר ארוך טווח שיש לתת עליו את הדעת, מסיבה זו חשוב להגדיר לעצמנו את הנתונים של מחיר דלת פנים לפני הכל. דלתות פנים מחירים זולים ניתן בהרבה מקומות לכן חשוב שתבדקו קודם מה אתם קונים

הבדלים בין דלתות פנים לבית

ישנם סוגים רבים של דלתות פנים ואפשרויות ההתאמה בין החדרים השונים:

  • דלת עץ – דלת עשויה מעץ, או מצופה בפורמייקה או בפורניר. לפעמים מעדיפים להשאיר את העץ בצבע עץ כהה או בהיר, כדי לקבל מראה טבעי, ולפעמים בוחרים ציפוי לדלת כדי להעניק לה גוון חדש. דלת זו אינה יקרה במיוחד, ומתאימה לחדרי הבית השונים. חשוב לציין שזו אינה דלת מעץ מלא ולכן ניתן למצוא מגוון של דלתות פנים מחירים שונים ומגוונים עבור הדלתות האלו.
  • דלת אלומיניום – מדובר בחומר חזק ובעל יכולת עמידה גבוהה. דלת זו אינה מתאימה למקומות מסחריים, לבתים ציבוריים אך גם בבתים פרטיים אנשים מעדיפים להתקין אותה. מחיר דלת אלומיניום בדרך כלל לא יקר במיוחד. אם כי כאשר מוסיפים עליהם אלמנטים ועיצובים מחירי הדלתות בהחלט יעלה.
  • דלת זכוכית – את הזכוכית משלבים בעיקר כאשר ישנם דלתות הזזה בתוך הקיר. אלו דלתות שאינם נפתחות כלפי פנים או חוץ אלא נכנסות פנימה. מחיר דלתות אלו יכול להיות גבוה יותר והוא תלוי בסוג הזכוכית ובעבודה המושקעת בדלת עצמה.

משתלם לשלם מחיר נמוך לדלת פנים מבית בכר!

מה צריך לדעת?

1.איזה מחיר דלת פנים אנחנו מסוגלים לשלם? לבדוק היטב את המצב המזומנים שלנו, ומה היכולות. באיזה מחיר אנחנו יכולים לקנות עכשיו דלת פנים ועל מה נצטרך לוותר. כאשר נהיה מוגדרים מבחינת היכולת הכלכלית, לא נתפתה לקנות דלתות פנים מחיר מופרז שאינה תואמת את הצרכים שלנו ואחר כך נתחרט.
2. איזה מחיר דלת פנים מציעים לנו? כדאי לבדוק את השוק ולחפש אחר המקומות הזולים. ישנם הרבה מפעלים שמציעים דלתות פנים איכותיות ובמחיר מאוד משתלם.

איך מחליטים??

מילת המפתח היא – לא בפזיזות! כאשר ניגשים לבחור דלתות פנים מחירים שווים לבית או לעסק, עושים זאת במתינות ראויה. יש להקדיש לכך את הזמן ולגייס את מיטב הסבלנות והרוגע. לבחון את ההצעות השונות, לברר לגבי מחיר דלת פנים, לשאול את השאלות הנכונות, ולשים לב לכל מה שעומד מאחורי הדברים.

אם רוצים ליהנות מדלת טובה לאורך זמן, ההשקעה הזו תהיה שווה את המחיר. בחברתנו יעזרו לכם בכל מה שקשור למחירים. נציע לכם את ההצעה הטובה ביותר, ונדריך אתכם עד לתוצאה הרצויה.